Kale Çelik Kapı ile Yenilikçi Tasarım Maksimum Güvenlik

Kale Çelik Kapı ile Yenilikçi Tasarım Maksimum Güvenlik

Kale Çelik Kapı ile Yenilikçi Tasarım Maksimum Güvenlik

İçinde yaşadığınız, çalıştığınız veya zaman geçirdiğiniz herhangi bir kapalı mekanda, güvenliğinizi sağlama almak istiyorsanız çelik kapınızı seçerken özen göstermeniz gerekmektedir. Kale Çelik Kapı modelleri, yenilikçi tasarımı ve maksimum güvenlik sağlayan özellikleri ile tüketicilerini yüksek performanslı ürünlerle buluşturmaktadır.

Kale Çelik Kapı ile Maksimum Güvenlik

Çelik kapı kullanımlarında, tüketicileri en çok güvenlik zafiyetine düşüren konulardan biri standart üretimdir. Kale Çelik Kapılar, ölçüye özel şekilde üretilmektedir. Kale çelik kapı ölçüleri yerleşeceği alana özel olarak belirlendiği için, alandaki boşluğu en aza indirerek güvenlik zafiyetini ortadan kaldırır. Bununla beraber kapı içerisindeki omega formunda çelik profiller de güvenlik seviyenizi üst noktalara taşıyacaktır. Bu çelik profiller, kilidin yuvasından ayrılmaması ve yerinden oynamaması için darbelere karşı dayanıklılık sağlar. Kale Çelik Kapı montajı sırasında dayanıksız dolgu malzemeleri yerine kullanılan MDF, kapının esnemesini engelleyerek yüksek direnç sağlar. Kapı altı süpürgelikleri ise ses, toz, böcek gibi unsurların kapı altından içeriye girmesini engellemekle beraber hırsızların kapı altlarından sıktığı, içeridekileri etkisiz hale getirmeyi amaçlayan spreylere karşı da korunma sağlanmış olur.

Kale Çelik Kapıların Yüksek Güvenlikli Kilit Sistemleri

Elbette ki bir çelik kapının sadece iskeletinin sağlam olması, güvenlik seviyesinin yüksek olması için yeterli bir kıstas değildir. Güvenliğinizi riske atmamak için kullanacağınız kilit sisteminizi de iyi seçmeniz gerekir. Maymuncuk kullanımına karşı dayanıklı olan yapısıyla bu kapılarla istenmeyen durumların önüne geçilmiştir. Kale Çelik Kapı şampiyon kilit sistemi ise, özel çelik çift kancalı ana kilit ile beraber üst ve alt kanca sistemli emniyet kilitlerinden oluşmuş bir mekanizmadır. Süper kilit sistemi ise, diğerlerinden farklı olarak, galvanize çelikten meydana gelmiş üçer milli üst ve alt emniyet kilitlerine sahiptir.

Teknolojik Özellikleriyle Kale Çelik Kapılar

Güvenliğin bir başka kıstası ise yenilikçi bir üretim anlayışıyla sağlanabilir. Çünkü sürekli gelişerek devam eden günümüz teknoloji standartlarında, çelik kapıların da güvenlik tedbirlerinin bu doğrultuda gelişmesi gerekir. Kale Çelik Kapı teknik özellikleri, dünyada ilerlemekte olan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulanmaktadır. Akıllı kilit sistemi sayesinde kapınızda kullandığınız kameralı dürbününüze evde olmadığınıza dair mesaj bırakabilir, aynı şekilde siz evde yokken gelen misafirleriniz tarafından bırakılan videoları izleyebilirsiniz. 8 GB hafıza kartına sahip bu kameralar aynı zamanda otomatik algılama yöntemiyle çalışan alarm özelliği sayesinde, aklınızın evde kalmamasına da yardımcı olur. Kale Çelik Kapı fiyatları, tüm bu özellikler kapsamında farklılıklar gösterebilmektedir.

Yenilikçi Tasarıma Sahip Kale Çelik Kapılar

Kale Çelik Kapı ürünleri güvenlik konusunda olduğu gibi yenilikçi tasarımıyla da daima son trendleri takip etmektedir. Kale Çelik Kapı renkleri ve desenleri konusunda tüketicinin seçimine bırakılan çelik kapılar, evinizin tasarımına uygun seçenekleri ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca çelik kapının yüzey ve dokusunun da yağmur, toz ve kir gibi unsurlardan etkilenmeyecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Bununla beraber kapı iç ve dış kolları, kapı topuzu, kapı taktağı gibi aksesuarları da kullanıcıların tercihine göre değiştirilebilmektedir. Bu sayede ev içi dekorasyonunuza uygun aksesuarları seçerek estetik bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kale Çelik Kapı yorumlar ve önerileri göz önüne alındığı zaman kullanıcıların güvenlik seviyesi üst düzey, teknolojik gelişmeler bakımından zengin, yenilikçi tasarımıyla göze hoş gelen bir ürüne sahip olmaktan memnun oldukları görülmektedir. Siz de tüm bu özelliklere sahip olmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

CAPTCHA