Kale Çelik Kasaya Neler Sığdırabilirsiniz?

Kale Çelik Kasaya Neler Sığdırabilirsiniz?

Kale Çelik Kasaya Neler Sığdırabilirsiniz?

Kale çelik kasa değerli eşyalarını saklamak isteyen bireylerin tercihleri arasında kendini göstermektedir. Uzun zamandır ev ve iş yeri güvenliği ekipmanları konusunda isminden sıklıkla söz ettiren Kale firması ürettiği çelik kasalar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Çelik kasalar farklı ebatlarda olan ve içerisinde birçok farklı türden ziynet eşyası, para veya belgenin saklandığı dayanıklı bir madde olan çelikten üretilmiş saklama aletidir. Kale çelik kasaları kullanıcısının amacına bağlı olarak birçok farklı türden ürünün kolaylıkla saklanmasına ve güvenliğinin üst düzeyde olmasına imkân vermektedir. Kullanıcılar sıklıkla para, değerli taş ve ziynet eşyasını saklamak istemektedirler. Bunların yanı sıra farklı boyutlara sahip çelik kasalar aynı zamanda evrak veya değerli olarak görülen eşyaların muhafaza edilmesinde büyük rol oynamaktadırlar. Raf sistemi sayesinde saklamak istediğiniz ürünleri kategorik bir biçimde saklanmasına da olanak vermektedir.

Kıymetli Evrak ve Belgeler Nasıl Saklanmalıdır?

Belge ve evraklar birçok alanda bireylerin karşısına çıkan kağıtlardır. Değerli kağıt olarak bilinen bu kağıtlar genelde tapu, sözleşmeler, devlet kurumlarından alınmış evraklar, ayrıca ticari hayatta sıklıkla kullanılan çek ve senetler olabilir. Diğer yandan birçok iş yeri kendilerine ulaşan bazı belgeleri belirli bir süre boyunca saklama zorunluluğu bulunmaktadır. Bu yüzden bu belgelerin ve evrakların belirli bir süre boyunca zarar görmeden saklanmış olması gerekmektedir. Evrak ve belgelerin saklanmasında belirli kurallar bu kağıtların uzun süre boyunca herhangi bir zarara uğramadan saklanmasına olanak tanımaktadır. İlk olarak belgelerin serin ve kuru bir alanda saklanması ömürlerinin uzamasına imkan vermektedir. Özellikle eski belgelerde sıklıkla karşılaşılan kurt sorunu saklama koşulu ile alakalıdır. Diğer yandan evrakların güneş ışığını doğrudan almaması ömürlerinin uzamasına doğrudan katkı sunacaktır. Kale çelik kasa ölçüleri ile birçok belgeyi ve evrakı kolaylıkla saklayabilirsiniz. İçeri hava almaması sayesinde bu türden kağıtlar sorunsuz bir biçimde kullanım için hazır kalabilir.

Küçük Boy Çelik Kasalar

Kale çelik kasa modelleri boyutları ile birbirlerinden farklılık göstermektedirler. Saklanacak ürünlerin niteliğine ve sayısına göre birçok farklı boyuttaki kasalar evlerde ve iş yerlerinde kolaylıkla kullanılabilmektedirler. Küçük boy çelik kasalar boyutları itibariyle kullanıcılarına kolay bir saklama olanağı sunmaktadır. Farklı boyut seçenekleri ile birçok alanda saklanabilirliği ile masa altına, çekmece içine kolaylıkla sığabildiği gibi duvara da monte edilebilme seçeneği ile farklı kullanım senaryolarına çözüm sağlar. İç kısmındaki yer kaplaması yumuşak bir kumaştan imal edilmiştir bu sayede iç kısmına konulan takı ve benzeri değerli ziynet eşyası ürünlerinin çizilmesini ve zarar görmesini önlemektedir. Kale mini çelik kasa ev veya iş yerinde sahip olunan özel parçaların saklanmasına imkan vermektedir. Ayrıca evinizde çocuğunuz varsa araba anahtarı veya garaj kapısı kumandası gibi ürünlere çocukların ulaşamamasını sağlamaktadır.

Büyük Boy Çelik Kasalar

Büyük boy çelik kasalar genellikle ofislerde veya değerli ürünlere sahip olan iş yerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca bazı evlerde de sıklıkla tercih edilen türler arasında görülmektedirler. Boyutlarına bağlı olarak sahip oldukları hacimleri sayesinde birçok farklı çeşitteki ürünün saklanmasına Birden fazla rafa sahip olan modelleri ile saklama tarzınızı farklılaştırabilir, daha organize saklama metotları geliştirebilirsiniz.  Kale çelik kasa ev tipi oda içerisinde kolaylıkla yerleştirilebilir ebatlara sahiptir. Duvara monte edilebilir özelliği sayesinde yerden tasarruf edebilirsiniz. Kale çelik para kasası hem ev hem de iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen türler arasındadır. Günlük olarak nakit akışının fazla olduğu işyerlerindeki güvenliği sağlama açısından tercih edilen bu kasalar, paraların kolaylıkla saklanmasına imkan veren iç dizayna sahiptir.

İletişim Formu

CAPTCHA