Kale Kilit Alarmlı Silindir

Kale Kilit Alarmlı Silindir

 Kale Kilit Alarmlı Silindir ile Güvenliğinizi Maksimize Edin

Dünyada ilk ve tek olma özelliğine sahip Kale Alarmlı Silindir yaşam alanlarınızın güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır. Özel tasarımı sayesinde  hırsızların kilidin silindir kısmını kırarak içeriye girmesi tekniğini geçersiz kılan alarmlı silindir yeni teknolojiler ile zenginleştirilerek beğenilerinize sunulur. Kötü niyetli kişilerin silindiri kırma girişimlerinde 100 dB ses gücüne sahip olan alarm sistemi devreye girer. Alarmı içerisinde tutan bu ürünler, bu sayede hırsızı da dışarıda tutar. Değiştirilebilir pil ve test butonu ile pili bittiğinde kolay bir şekilde değişim imkanı sunar. Kale Kilit Alarmlı Silindir ürünü hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Alarmlı Silindir ile Yaşam Alanlarınızı Koruma Altına Alın

Yenilikçi teknolojiler eşliğinde tasarlanan Kale Alarmlı Silindir Kilit ile yaşam alanlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Eve hırsız girmesini endişesini geride bırakan bu ürün, tuzaklı ve alarmlı donanımı sayesinde hırsızların kullandığı taktikleri geçersiz kılar. Pirinç malzeme kumlu nikel kaplama materyalden üretilen alarmlı silindir, dayanıklı bir duruş sergiler. Kötü niyetli kişilerin kilit kırma girişimlerinin önüne geçer. Her an güvenliğinizi sağlayan bu kilit sistemini tercih ederek benzersiz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz. Uluslararası standart sertifikalarına sahip olan Kale Kilit kalitesini tercih ederek evinizin güvenliği hakkındaki endişelerinizi geride bırakabilirsiniz.

Eşsiz Donanımı ile Dikkat Çeken Alarmlı Silindir Özellikleri

Alarmlı silindir hakkında merak edilen konular arasında özellikleri ilk sıralarda karşınıza çıkar. Eşsiz donanımı ile dikkat çeken özelliklere sahip olan bu ürün, dünyada ilk ve tek olmasıyla sizlere benzersiz bir deneyim sunar. Hırsızların silindir kırma girişimlerinde alarmın devreye girdiği bu sistemde, kilidin tuzaklı kısmı kırıldığında bile anahtarla içeri girebilme imkanı vardır. Alarm aboneliği olmadan çalışması ve her standart kilit ile uyumlu olması; bu ürünün ön plana çıkan avantajları arasında yer alır. Kırıldığında alarmı çalan dünyanın tek silindiri olma özelliğine sahip olan bu ürünün montajı da oldukça kolaydır. Alarmlı silindir; değiştirilebilir pil ile çalışır ve matkap ile delinmeye karşı dirençlidir. Tuzak silindir, sesli alarm ve daha birçok özelliğe sahip olan bu ürün hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını bulmak için hemen şimdi çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Her An Güvende Olmanızı Sağlayan Kale Alarmlı Silindir

Çalışma mekanizması sayesinde her an güvende olmanızı sağlayan alarmlı silindir, evinize girmeye çalışan hırsızların korkulu rüyası olur. Silindirin zorlanarak kırılması sonucunda hırsız önde bulunan tuzak silindiri kırmış olur. Silindirin tuzak kısmı kırıldıktan sonra uğraşmaya devam eden hırsız için sert bir uyarı olan alarm devreye girer. Yarım saat boyunca 100 dB ses şiddetinde çalarak hırsızın kaçmasını ve çevredekilerin durumdan haberdar olmasını sağlayan bu sistem, evinizi kötü niyetli kişilerin girişimlerine karşı koruma altına alır. Bu ürünün içerisinde yer alan test butonu sayesinde dilerseniz ikaz sesini test edebilir, olası bir hırsız girişiminde nasıl bir ses duyulacağını önceden deneyimleyebilirsiniz. Sizlerin güvenliği ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan alarmlı kilit silindir sayesinde hırsızlara açık kapı bırakmazsınız. Kale alarmlı silindir fiyatı ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız kompakt tasarımı ile göz dolduran bu ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

İletişim Formu

CAPTCHA