Kale Kilit Geçiş Kontrol Ünitesi ile Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

Kale Kilit Geçiş Kontrol Ünitesi ile Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

Kale Kilit Geçiş Kontrol Ünitesi ile Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

Şifreli ve dokunmatik seçenekleri ile kontrolü parmaklarınızın ucuna taşıyan geçiş kontrolü nedir sorusu kullanıcılar tarafından merak konusu olur. Geçiş kontrol ünitesi bina dış kapılarından ofis kapılarına kadar birçok geçiş noktasını kontrol etmeyi sağlayan önemli bir geçiş sistemi olarak karşınıza çıkar. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan bu yardımcı; kartlı,  şifreli ve dokunmatik geçiş imkanı tanıyan modelleriyle beğenilerinize sunulur. Kale geçiş kontrol ünitesi zengin donanımı ile giriş ve çıkış kontrollerinin etkin bir şekilde sağlanmasında önemli bir rol oynar. Bu ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kale Geçiş Kontrol Ünitesi Kurulumu ve Kullanma Talimatı

Kale geçiş kontrol ünitesi kurulumu, yetkili servis tarafından kusursuz bir şekilde gerçekleştirilip sizlerin kullanımına sunulur. Kurulumun ardından şifre değişikliği yapmanız tavsiye edilir. Ayrıca kullanma talimatında geçiş kontrol ünitesine kart tanıtma işlemi, geçiş kontrol ünitesine şifre tanıtma işlemi, geçiş kontrol ünitesi röle zaman ayarı, kart silme ve şifre silme işlemlerinin nasıl yapılacağı da detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Kurulum ve kullanma talimatı hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını bulmak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Bir Deneyim Sunan Geçiş Kontrol Ünitesi Özellikleri

Geçiş kontrol ünitesi hakkında merak edilen konular arasında özellikleri ilk sıralarda gelir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilen farklı model seçeneklerine sahip olan geçiş kontrol sistemleri 1000 ve 2000 kullanım kapasitesi seçeneklerini beğenilerinize sunar. Işıklı tuş takımı ve uzaktan açma butonu ile konforlu bir kullanımı kaçınılmaz kılan bu ürünler, dahili ve harici alarm sistemleri ile güvenliğinizi maksimum seviyeye yükseltir. IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı koruması olduğunu ortaya koyan geçiş kontrol üniteleri, dış mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Tirajlı kilit, bas aç, sürgülü kilit ve elektromanyetik kilit gibi cihazlara bağlanabilir. Zil düğmesi sayesinde gelen misafirlere de konforlu bir deneyim yaşatır. Dokunmatik ve şifre ile geçiş sunan model ile birlikte kart ve şifreyle  geçiş sunan diğer modellerin özelliklerini  de inceleyerek ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kale Geçiş Kontrol Ünitesi ile Güvenliğinizden Ödün Vermeyin

1000 adet giriş ve çıkış işlemini hafızasına kaydederek raporlayan Kale Kilit geçiş kontrol ünitesi ile güvenliğinizden ödün vermeden yüksek standartlarda bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yüksek güvenlik gerektiren mekanlarda şifre ve kart gibi farklı geçiş seçenekleri ile ikili koruma sağlayan bu yardımcı, iş yeri ve ofislerde de sıklıkla tercih edilir. Farklı sorumlulara verilebilecek kartlar ile kontrollü giriş imkanı tanır. Bu ürünler, estetik görünümleri  ile de dikkat çeker. Kompakt ve şık tasarımları, yaşam alanlarınızı zenginleştirir. Modern dizaynı ve güçlü donanımıyla iç ve dış mekan girişlerinin vazgeçilmezi olmaya aday geçiş kontrol ünitesi modellerini yakından inceleyerek benzersiz bir kullanım için ilk adımı atabilirsiniz. Kale geçiş kontrol ünitesi fiyatları ve daha fazlası hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi çağrı merkezimizle iletişime geçebilir, alanında uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz.

İletişim Formu

CAPTCHA