Kale Kilit ile Apartman Girişiniz Daha Güvenli Daha Pratik

Kale Kilit ile Apartman Girişiniz Daha Güvenli Daha Pratik

Kale Kilit ile Apartman Girişiniz Daha Güvenli Daha Pratik

Gün içerisinde birçok insan tarafından yoğun bir şekilde kullanılan apartman girişleri, güvenlik ihmallerinin en çok olduğu alanlardan biridir. Ayrıca, kötü niyetli kişilerin ev ve ofis gibi yaşam alanlarına girmek için kullandıkları ilk adım olarak karşınıza çıkar. Hem güvenli hem de pratik bir şekilde bina giriş kapısı kilidini kullanmak isteyenlerin imdadına ise Kale Kilit imzalı ürünler yetişir. Kale Kilit imzalı kilit ürünleri; kart, anahtar ve kumanda kullanım seçeneklerini sizlerle buluşturan ve her apartman giriş kapı tipine uygun modelleri ile hayatınızı kolaylaştırır. Motorlu otomat olarak isimlendirilen kumandalı apartman kapısı kilidi, yeni nesil teknolojilerle donanımlı eşsiz mekanizması ile beğenilerinize sunulan bir modeldir. Apartman giriş kapıları için ideal olan bu model sayesinde bina girişlerinizi daha güvenli ve daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Son Teknoloji ile Zenginleştirilen Kumandalı Apartman Kapı Kilidi

 Dıştan takmalı motorlu otomat olarak da isimlendirilen kumandalı apartman kapı kilidi, son teknolojiyle zenginleştirilerek hizmetinize sunulur. Alanında uzman mühendisler ve ekibin titiz çalışmalarıyla birlikte ortaya çıkan bu model, sizlere konforlu ve yüksek güvenlikli bir deneyim imkanı tanır. Giriş kapı güvenliği konusunda endişelerinizi geride bırakır. Damla anahtar, elektronik kart ve uzaktan kumanda geçiş türlerini bir arada sunarak ezberleri bozan motorlu otomat; birden çok temassız geçiş imkanıyla kullanım rahatlığını kaçınılmaz kılar. Otomat, kumanda ve damla anahtar seti ile eksiksiz bir şekilde sizlerle buluşur. Evini korumak için işe dış kapıdan başlaması gerektiğini bilen kullanıcılar apartman girişleri için bu modeli tercih ederek ilk adımda yüksek güvenlik düzeyini yakalamayı başarır.

Kumandalı Motorlu Otomat Kilidiyle Üst Düzey Konfor

Apartman kapı kilit sistemleri içerisinde üst düzey konfor ve güvenliği ile ön plana çıkan kumandalı motorlu otomat kilit, benzersiz özellikleriyle gözler önüne serilir. Açık kapı sorununa son veren otomatik kilitleme özelliği, giriş kapısı açık kaldığında kapıyı yedi saniyede otomatik olarak kilitler. Bu sayede, açık unutulan kapıları kullanarak içeri girmeye çalışan kötü niyetli veya yabancı kişilere karşı etkili bir önlem alınmış olur. Apartman güvenliği sağlanarak tüm daireler üzerindeki tehdit ortadan kaldırılır. Elektronik devre kartı sistemiyle dikkat çeken manyetik apartman kapı kilidi, sesli uyarı ve alarm özelliğiyle de endişelerinize son verir. Olumsuz bir durumda hem sesli uyarı hem de alarm ile ilgili kişilere gerekli duyurumu yapar. İç ortamlarda çalışan ve elektrikli bir kilit sistemi olarak karşınıza çıkan bu modelin bir diğer avantajı ise 1000 adet kart, damla anahtar veya kumanda kapasitesine sahip olarak geniş bir kullanıcı kitlesinin kullanımına uygun olmasıdır.

Her Duruma Uyum Sağlayan Kumandalı Motorlu Otomat Kilidi

Kumandalı motorlu otomat apartman kapı kilidi modeli, her duruma uyum sağlayan donanımı ile göz doldurur. Elektrik kesintisi durumları için sahip olduğu harici akü sistemi, elektrik kesintisi başlangıcından itibaren 2500 açma kapamaya kadar kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam eder. Bu sayede, elektrik kesintilerinde içeriye giriş ve çıkışların sağlanamaması veya güvenlik açığı oluşması gibi bir durum söz konusu olmaz. Mühendisler tarafından her durum düşünülerek tasarlanmış olan bu eşsiz model, dayanıklı yapısı ve estetik dizaynı ile apartman kapı güvenlik sistemleri içerisinde vazgeçilmez bir yardımcı olur. Her türlü giriş kapısıyla uyumlu olan bu ürünleri yakından incelemek, merak ettiğiniz özellikler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

CAPTCHA