Kale Safir Plus ile Hem Güvenli Hem Konforlu Evler

Kale Safir Plus ile Hem Güvenli Hem Konforlu Evler

Kale Safir Plus ile Hem Güvenli Hem Konforlu Evler

Kale markası kurulduğu günden beri kullanıcıların güvenliğini sağlamak için sistemler geliştirmektedir. Farklı alanlarda ve amaçlar için kullanıma uygun pek çok güvenlik sistemine sahiptir. Günümüzde gelişen teknolojileri de sistemlerinde kullanmaktadır. Kale, güvenlik sistemlerinin yanı sıra yalıtım gibi pek çok avantaja sahip kapı pencere sistemleri de sunmaktadır. Bu pencere sistemleri evinize güven ve konforu birlikte getirmektedir.

Kullanışlı Yapısı ile Öne Çıkan Safir Plus

Kale Kilit’in geniş ürün yelpazesinde sahip olduğu pencere seçenekleri ispanyolet, çift açılım, çift kanat gibi farklı fonksiyonlara sahiptir. Bu modellerden evinize ya da pencere sistemini kullanacağınız ortama uygun olması son derece önemlidir. En çok dikkat çeken kategorilerden biri olan çift açılım sistemleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Kale Safir Plus hem modern tasarımı hem de evinizin güvenliğini sağlayan yapısı ile kullanıcıların beklentisini karşılamaktadır. Normal pencere sistemleri kullanıcının tercihine göre sağa ya da sola doğru açılmaktadır. Çift açılım sistemlerinde sağ ya da solun yanı sıra pencere üst taraftan da açılabilir. Bu özelliği ile oldukça kullanışlı bir tasarımı bulunmaktadır ve kullanıcılara pek çok avantaj sunmaktadır. Kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlaması Kale Safir Plus özellikleri arasında öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra mantar başlı güvenlikli pimleri sayesinde dış tehditlere karşı koruma sağlamaktadır.

Kullanıcılara Ürün Çeşitliliği Sunan Kale Safir Plus

Pencere sistemlerinin her şeyden önce yüksek kalite materyaller kullanılarak üretilmesi gerekir. Evinizden dış mekana açılan pencereler hem güvenlik hem de gerekli yalıtımı sağlaması açısından kullanılan materyaller çok önemlidir. Kale, tüm ürünlerinde yüksek kalite, ekstra dayanıklı materyaller tercih etmektedir. Bunun yanı sıra pencerenin açılıp kapanmasında kullanılan kilit sistemlerinin de dayanıklı ve zorlama ile açılmayacak fonksiyonlara sahip olması önemli bir ayrıntıdır. Safir Plus serisindeki ürünler tüm bu kriterler göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Çift açılım sistemleri özellikle evi fazla soğutmadan havalandırmak için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca çocuklu evlerde çocuğunuzun siz fark etmeden camdan sarkmasını önler. Dış kısmı alkali çinko kaplamadan oluşmaktadır. Minimal tasarımı ile pencerenin dış tasarımına uyum sağlamaktadır. Safir Plus yorum ve kullanıcı görüşleri son derece olumludur.

Isı Yalıtımı ve Güvenlik Sunan Kale Safir Plus

Kale Safir Plus kullanımı ve montajı son derece pratiktir. İçerden kolayca açılabilen yapısı dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı oldukça dayanıklıdır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesinde kullanıcılara sunulan Safir Plus çift açılım sistemleri arasında her boyutta pencereye ve ihtiyaca göre ürün seçeneği bulmak mümkündür. Safir Plus fiyatı üründen ürüne değişkenlik göstermektedir. Ürünün fiyatını ürün kalitesi, boyutu gibi etkenler belirlemektedir. Kale Safir Plus hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Kale Safir Plus Nasıl Takılır?

Kale Safir Plus çift açılım sistemi takılırken yönergeleri takip etmenizde fayda vardır. Monte için ayrılan kısımlardan uygun ekipmanlar ile uygun alana takılabilir.

Kale Safir Plus’ın Avantajları Nelerdir?

Kale Safir Plus özellikle çocuklu ve evcil hayvanı olan evlerde büyük avantajlar sunmaktadır. Camı tamamen açmak bazı durumlarda tehlike yaratabilir. Safir Plus ile camı üstten açarak kazaların önüne geçilir. Bunun yanı sıra fazla rüzgar ile cereyan yapmasını da önler. Ayrıca oldukça güvenli bir yapısı bulunmaktadır.

Kale Safir Plus Özellikleri Nelerdir?

Alkali çinko kaplama, gümüş renkli dış kaplamaya sahiptir. Mantar şeklinde güvenlik pimleri bulunmaktadır. Ayrıca pencere arasından soğuk geçmesini önleyerek ısı yalıtımı sağlamaktadır.

İletişim Formu

CAPTCHA