Kale Ticari Çelik Kasaların Güvenlik Standartları Hakkında

Kale Ticari Çelik Kasaların Güvenlik Standartları Hakkında

Kale Ticari Çelik Kasaların Güvenlik Standartları Hakkında

Paranızı ve değerli eşyalarınızı saklamak ve güvende tutmak için pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden ilk akla gelenlerden biri çelik kasalardır. Bu kasalar en yaygın banka ve kuyumcularda olmak üzere ev ve iş yerlerinde de yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kale Kilit, pek çok kategoride olduğu gibi çelik kasalarda da kullanıcılarının güvenliğini düşünerek yüksek kalite ürünler tasarlamaktadır. Ticari çelik kasa modelleri oldukça çeşitlidir ve aradığınız her kritere göre ürün seçeneği bulmanız mümkündür.

Değerli Eşyalarınızı Güvende Tutan Ticari Çelik Kasalar

Yüklü parayı saklamak için bankaya koymak bir seçenek olsa da bazı kullanıcılar bu yöntemi tercih etmemektedir. Bu durumda değerli eşyaları muhafaza etmek için en güvenli yol çelik kasa çeşitleridir.  Kasalarda çelik kullanılmasının sebeplerinden biri dayanıklı ve sert bir materyal olmasıdır. Bir diğer nedeni ise ağır bir yapıda olmasıdır. Özellikle ticari çelik kasalar büyük boyutlarda tercih edilmektedir. Bu herhangi bir hırsızlık olayında kasanın taşınıp götürülmesinin önüne geçmektedir. Çelik kasa özellikleri üründen ürüne değişmektedir. Bu özelliklerden biri de kasa kilidinin açılma sistemidir. Kasalar genel olarak kol, şifre ya da anahtar ile açılabilmektedir. Kollu sisteme sahip kasalarda belirlenen kombinasyonlarda kol çevrildikten sonra kilit açılır. Şifrelide ise belirlediğiniz şifre ile kilidi açabilirsiniz. Kasanızın kilidini belirlerken kolay tahmin edilemeyecek bir şifre ayarlamanızda fayda vardır. Bunun yanı sıra son yıllarda oldukça yaygın hale gelen modeller parmak izi ile açılmaktadır.

Dayanıklı Yapısı ile Öne Çıkan Çelik Kasa Modelleri

Çelik kasa kilit mekanizması zorlamalara ve farklı aletler ile kurcalamalara karşı dayanıklıdır. Kasalarda yalnız para ve mücevher gibi değerli eşyaların yanı sıra önemli ve başkalarının eline geçmemesi gereken belge ve dosyalar da muhafaza edilebilmektedir. Çelik kasa ölçüleri modelden modele değişmekle beraber her kullanıma uygun boyutta ürün seçeneği mevcuttur. İçerisinde muhafaza edeceğiniz ürünlere uygun boyutta bir kasa tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar içerisini tam doldurmasa dahi büyük boyutlarda kasalar seçmektedir. Bu kasanın taşınmasını ve yerinden oynatmasını daha zor hale getirmektedir. Zaten ağır bir materyal olan çelikten yapılan kasalar boyutu büyüdükçe insan gücü ile taşımak olanaksız hale gelebilir. Bunun yanı sıra seyahatlerde valizin içinde taşınabilecek boyutlarda da kasalar bulunmaktadır.

Her İhtiyaca Uygun Ticari Çelik Kasa Seçenekleri

Ticari çelik kasa kullanımı özellikle yüksek meblağlara sahip ürünler satan iş yerlerinde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Bu kasaların dış kısmı darbelere karşı ekstra dayanıklıdır. Bunun yanı sıra deprem ve yangın gibi doğal afetlerde de kasanın dirençli olması önemli bir kriterdir. Dış tasarım olarak da farklı seçenekler bulunmaktadır. Çelik kasa fiyatları ürünün boyutuna, sahip olduğu fonksiyonlara göre değişmektedir. Kullanım ihtiyacınıza uygun en dayanıklı ticari çelik kasa seçeneklerine Kale Kilit ile ulaşabilirsiniz.

Ticari Çelik Kasa Nasıl Olmalıdır?

Ticari çelik kasa modelleri dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye ya da düşmelere karşı dayanıklı materyallerden üretilmektedir. Ayrıca kilit açılma sistemi de korunaklı olmalıdır.

Ticari Çelik Kasa Nereye Yerleştirilmelidir?

Ticari çelik kasaları iş yerinizde ya da evinizde güvenlikli ve çok ortada olmayan bir alana yerleştirmelisiniz. Sizin kolay ulaşabileceğiniz ancak eve girildiğinde bir başkasının direkt olarak bulamayacağı bir alan seçilmesi iyi olacaktır.

Kale Ticari Çelik Kasanın Avantajları Nelerdir?

Yapı olarak son derece dayanıklıdır. Materyalin ağırlığı sayesinde kolayca taşınması mümkün değildir. Bunun yanı sıra sizin için değeri yüksek eşyalarınızı maksimum güvenlik ile korumaktadır.

İletişim Formu

CAPTCHA