Kale Vira Çelik Kapılar ile Yazlığınız Rengarenk ve Daha Güvenli

Kale Vira Çelik Kapılar ile Yazlığınız Rengarenk ve Daha Güvenli

Kale Vira Çelik Kapılar ile Yazlığınız Rengarenk ve Daha Güvenli

Eşsiz tasarımı ve mükemmel korumasıyla yazlığınızı rengarenk ve daha güvenli hale getiren çelik kapı modelleri, Kale Vira serisi içerisinde sizlerle buluşuyor. El işçiliği ile hazırlanan eskitme dış yapısı, doğal görünümü ile göz doldurur. Taktak ve dürbün uygulanabilen Vira çelik kapı modelleri; mavi, yeşil ve turuncu renk seçenekleri ile ön plana çıkar. İç ve dış mekan kullanımına uygun olan bu ürünler, sizlere her an yaz gecesi rüyası yaşatarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürür. Açık renk tonları ve özel el işçiliği ile oluşturulan desenler, bütüncül bir görünüm yakalar. Yazlık evlerinizin vazgeçilmezi olacak Kale Vira çelik kapı, benzersiz görünümü ile birlikte sunduğu teknik özellikleriyle güvenliğinizi koruma altına alır.

Yüksek Güvenlikli Koruma Sağlayan Kale Vira Çelik Kapılar

Hem estetik bir görünüme sahip olan hem de yüksek güvenlikli koruma sağlayan bir model arayanlara çelik kapı tavsiyesi olarak Kale Vira serisi verilir. Güvenliğinizi sağlarken etkileyici görünümünden de ödün vermeyen bu ürünler, kapınızın çelik kapı ölçüsü ile uyumlu olarak üretilerek yerleşeceği alanda boşluk bırakmaz. Montajı sırasında dayanıksız dolgu malzemelerinin değil dirençli MDF malzemelerinin kullanıldığı bu ürünler, sağlam bir duruş sergiler. Kötü niyetli kişilerin kapı gerdirme girişimlerine karşı ekstra bir direnç sağlar. Güvenliği yüksek seviyelere taşıyan bir diğer özelliği ise yapısında güçlü omega profillerine sahip olmasıdır. Omega formundaki bu çelik profiller, çelik kapı göbeği üzerindeki darbelere karşı ekstra bir güvenlik sunar. Kilidin yerinden oynamasını veya yuvasından ayrılmasını önler. Böylece, kötü niyetli kişilerin girişimlerini engelleyerek sizi ve evinizi koruma altına alır.

Benzersiz Kalitesiyle Sizlerle Buluşan Vira Çelik Kapılar

Naturel görünümü ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken Vira çelik kapılar, Kale Çelik kapı kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Farklı renk alternatifleriyle her zevke hitap eden Vira çelik kapı özellikleri ile güvenli ve konforlu bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Kapı altı sürgülükleri; böcek, toz, ses gibi unsurların yaşam alanınıza girmesini engelleyerek konforlu bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Kapı altı sürgülüklerinin bir diğer işlevi ise hırsızların kapı altından evdeki kişileri etkisiz bırakmak için sıktığı spreylere karşı koruma sağlamasıdır. Sizlerin güvenliği için her detay düşünülerek tasarlanmış olan bu ürünler, çelik kapı önerileri arasında ilk sıralarda yer almayı başarır. Kullanıcılar tarafından merak konusu olan çelik kapı nasıl takılır sorusunun cevabı ise uzman personeller tarafından gerçekleştirilen birkaç işlemden oluşur. Kale Çelik Kapı ekibi tarafından gerçekleştirilen montaj işleminde ilk önce mevcut kapı kasası çıkarılır ve MDF kasa dengeye alınarak sabitlenir. Bu kasa üzerine iç kasanın montajı yapılır. İç kasanın üzerine ayarlanmış olan kanat ve pervazlar katılır. Son kapı ayar ve kontrolleri yapıldıktan sonra yeni çelik kapınız kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Vira Çelik Kapı Modelleri İçin Doğru Adres Kale Çelik Kapı

Özellikle yazlık evler için sıklıkla tercih edilen Vira çelik kapı modelleri, tasarım tescilli olan eşsiz görünümü ile göz doldurur. İç ve dış mekan kullanım alternatiflerine sahip olan bu ürünler, farklı renk tonları ile sizlere rengarenk bir dünyanın kapılarını aralar. Dekorasyona uyumlu olmasının yanı sıra çelik gövdesiyle ağır darbelere karşı da dayanıklıdır. Ses ve ısı yalıtım dolgusuna sahip olması sayesinde sizlere konforlu bir yaşam alanı sunan Vira çelik kapı açma kapama konusunda sunduğu kusursuz deneyimiyle de beğenilerinizi kazanır.

İletişim Formu

CAPTCHA