Kapı Dayanıklılığında Sınırları Test Ettik: 6. Seviye Çelik Kapılarımızla Tanışın

Kapı Dayanıklılığında Sınırları Test Ettik: 6. Seviye Çelik Kapılarımızla Tanışın

Kapı Dayanıklılığında Sınırları Test Ettik: 6. Seviye Çelik Kapılarımızla Tanışın

Kale Çelik Kapı, Türkiye’nin ilk 6. seviye güvenlikli çelik kapısını sizlerle buluşturuyor. Güvenlik seviyesi deneyleri sonucu belirlenen en yüksek seviyeye sahip olan çelik kapılar, sizleri koruma altına alıyor. Balistik sertifikalı Kale Çelik Kapı, bilinen ezberleri bozarak sınırları aşıyor. Güvenlik sektöründe bir ilke daha imza atan Kale markası, hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek sizleri korkulu rüyalarınızdan kurtarıyor. Sizlerin isteklerine uygun ölçü ve renklerde üretilebilen bu ürünler, kötü niyetli kişilerin evinize girme riskini ortadan kaldırıyor.

Güvenlik Deneylerinden Başarıyla Geçen Yüksek Dirençli Çelik Kapılar

Yaşam alanlarında önemli bir role sahip olan Kale Çelik Kapı modelleri, olası risk faktörlerine karşı gösterdiği direnç ile farklı seviyelerde bulunabiliyor. Deneyler sonucu belirlenen ve en yüksek seviye olarak bilinen 6. seviye, Kale Çelik Kapı çeşitleri içerisinde sizleri bekliyor. Her seviyede farklı tehlikelere meydan okuyan bu ürünler, güvenliği maksimum seviyelere çıkarıyor. Birinci seviyede alyen, keski, çekiç, kargaburun, tornavida ve pense aletlerinin oluşturabileceği tehlikelere karşı başarılı olduğu görülüyor. İkinci seviyeye gelindiğinde çelik uzatma borusu, dar ağızlı testere, plastik kama ve ağaç kamanın herhangi bir risk teşkil etmediği belirleniyor. Üçüncü seviyede levye, el matkabı, tornavida ve çilingir çekicine karşı kapının dirençli olduğu sonucuna varılıyor. Dördüncü seviye ise cıvata kesici, balta, levha kesme makası ve matkabın riskini ortadan kaldırarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kale çelik kapılarının 4. seviyeden başlaması dikkat çekici bir nokta oluyor. Beşinci seviyeye ulaşarak taşlama makinesi, kıl testere, kılıç testere ve matkaba meydan okuyan ürünleri sizlerle buluşturan Kale Kapı, bu seviyede üretim yapan sayılı markalardan biri olmayı başarıyor. Darbeli matkap, açısal taşlama makinesi, çelik kamalar ve kavlama çekicine karşı dayanıklılığın ölçüldüğü altıncı seviye güvenliği ise çıtayı en yükseğe taşıyor. 6. seviye çelik kapı üretimiyle Türkiye’de TSE onaylı ilk marka olan Kale Çelik Kapı, tam kapsamlı güvenliği kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Dayanıklılığı ve Estetik Duruşuyla Gözler Önüne Serilen Çelik Kapı Çeşitleri

İleri teknolojiden yararlanılarak geliştirilen Kale Çelik Kapı fiyatları, özellikleri ve çeşitliliği ile beğenileri topluyor. Modern tasarımlarıyla estetik bir duruş sergileyen bu ürünler, her zevke hitap ediyor. Prestij, klasik, modern, proje, yangın ve diğer modelleri; yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getiriyor. İşçiliği ile ön plana çıkan prestij kapılar ve turuncu, mavi, taş, yeşil, beyaz gibi ilgi çekici renkleriyle farkını ortaya koyan modern kapılar; dinamik yapılarıyla sizleri büyülemeyi başarıyor. Kale Çelik Kapı ölçüleri, her mekana uyum sağlayacak şekilde özel olarak üretilebiliyor. 4, 5 ve 6. seviye sertifikalarına sahip olabilen farklı seçenekler içerisinden kendi ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Kale Çelik Kapı renkleri ve kaplamalarını inceleyerek zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Cam ve taş, laminant, alüminyum ve diğer kaplama seçenekleri ile kapılarınıza özgün bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Kale Çelik Kapılar ile Maksimum Güvenliğin Tadını Çıkarın

Evinizi olası tehlikelere karşı korumanız için ilk dikkat etmeniz gereken nokta kapınızın dayanıklılığı ve donanımı oluyor. Tercihinizi 6. seviye çelik kapılardan yana kullanarak maksimum güvenliğin tadını çıkarabilirsiniz. MDF yüzey, galvaniz çelik, temperli cam yüzey ve poliüretan dolgudan oluşan bu ürünler; çelik kama, balta, diskler, matkap ve daha birçok risk faktörüne karşı oldukça dirençli bir duruş sergiliyor. Zorlu güvenlik deneylerinden başarıyla geçerek bir ilki sizlerle buluşturuyor. Kapı dayanıklılığında sınırları aşan farklı modelleri yakından inceleyerek doğru seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. 6. Seviye çelik kapı fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu

CAPTCHA