Kapı İspanyoletleri ile Maksimum Çocuk Güvenliği

Kapı İspanyoletleri ile Maksimum Çocuk Güvenliği

Kapı İspanyoletleri ile Maksimum Çocuk Güvenliği 

Çocuklar için pencere ve kapılar zaman zaman tehlikeli olabilmektedir. Özellikle yüksek binaların pencereler evdeki diğer canlılar için de ciddi güvenlik sorunları ortaya çıkarabilmektedir. Bu noktada devreye giren ispanyolet kilit ile pencereler farklı aralıklarda açılarak güvenlik sorunu ortadan kaldırılmaktadır. İşlevselliği ve kullanışlılığı ile dikkat çeken ispanyolet kilit ile anne ve babalar çocukları için daha güvenli bir alan oluşturabilirler. Kol ve kilit sisteminin bir parçası olan ispanyolet kapı kilidi ile pencereler kilitlenerek farklı şekillerde açılabilir. Böylece çocuklar için evde daha güvenli ve rahat bir alan oluşturulur.  Kapı ispanyolet 180 cm en sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Pencere ve kapının büyüklüğüne göre kapı ispanyolet 200 cm olarak da tercih edilebilir. Kişiler farklı boyutlarda ve özelliklerde olan ispanyolet kilitlerden kullanım dilediği modeli tercih edebilir.

Kapı İspanyolet Kilidi Modelleri

Çekmecelerin, PVC kapı ve pencerelerin kilit sistemini oluşturan ispanyolet kilit; kişilere pek çok avantaj sunmaktadır. Özellikle çocuklar için tehlikeli olabilecek PVC kapı ve pencereler, ispanyolet kilit ile sabitlenerek kullanışlı bir hale getirilebilmektedir. PVC kapı ve pencerelerin olmazsa olmazları arasında yer alan ispanyolet kapı kolu modelleri işlevselliği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmektedir. PVC veya ahşap kapı sistemlerine uygun olarak tasarlanmış ispanyolet kilit minimum kuvvetle kilitleme özelliğine sahiptir. Zıt çalışan ve mantar başlı pimler ile güvenlik arttırılarak dikey zorlama ile açılmaya karşı bir direnç oluşturulmuştur. Barel kol mesafesi Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Sürgülü ve sürgüsüz kilitleme özelliği modellere işlevsellik kazandırmaktadır. Çarpma dilinin sağa sola açılması ise özellikle pencerelerin farklı aralıklarda kullanılabilmesini sağlamaktadır. 

Kapı İspanyoletleri ile Avantaj Sizde 

Eşya kapaklarında, dolaplarda ve sürgü kollarında kilitleme işlemini üstlenen ispanyolet kilit mekanizmanın en önemli parçasıdır. Modern sistemlerde kullanılan ispanyolet kilit özellikle çocuklu ailelere pek çok avantaj sağlamaktadır. Çocuklar için tehlikeli olabilecek kapı ve pencereler ispanyolet kilit ile güvenli ve kullanışlı bir hale dönüşebilmektedir. PVC pencere ve kapı ispanyoleti aileler için kullanışlı ve çocuklar için güvenli bir ortam sunmaktadır. Pencere ve kapıların mekanizmasında ortaya çıkabilecek sorunlar bazen ispanyolet kilitteki sorunlardan kaynaklanabilmektedir. Bu noktada PVC kapı ispanyolet değişimi gerekebilmektedir. Gerekli deneyim, bilgi ve ekipmanla ispanyolet değişimi kolayca yapılabilmektedir. Pencerelerde kullanılan ispanyolet kilit pencerenin üstten açılmasını sağlayarak odanın çocuklar için tehlike oluşturmayacak şekilde havalandırılmasına yardımcı olur. Dolayısıyla PVC pencere ve kapılardaki ispanyolet kilit ile güvenli bir ortam oluşturulur. Üstelik Kale ispanyolet kapı kilidi fiyatı oldukça bütçe dostu yaklaşımlarla belirlenmiştir. 

Kapı İspanyoletleri Kullanımı

Kapı ispanyolet takımı oldukça pratik bir kilit sistemidir. Eşya kapaklarında, çekmecelerde, pencere ve kapılarda kullanılan ispanyolet kilit kişilere pek çok avantaj sağlamaktadır. Çocuklu ve bebekli evlerde pencereler ve kapılar tehlikeli olabilmektedir. Bu noktada devreye giren ispanyolet kilit ile pencereler, çekmeceler veya kapılar çocuklar için tehlike oluşturmayacak şekilde sabitlenebilir. Kapı ve pencere kilit sistemlerinde yaşanan sorunlar bazen ispanyolet kilitteki sorundan kaynaklanabilmektedir. Bu noktada devreye ispanyolet kapı kilidi nasıl değiştirilir sorusu girmektedir. Gerekli ekipmanlar ve bilgi sağlandığında kolayca değiştirilen bu kilit sistemi ile çekmeceler, pencereler daha güvenli ve işlevsel bir şekilde kullanılmaktadır. Kolay, basit ve etkili bir montaja sahip ispanyolet kilidi modelleri yüksek binalarda rüzgar basıncından kaynaklı hava sızdırma problemine de çözüm bulmaktadır. İspanyolet kilitlerinin sunduğu bir başka avantaj ise farklı noktalardan kilitlenmenin yapılabilmesidir. Bu sayede kapı alt ve üst noktalarda esneme problemi ile karşılaşılmamaktadır.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA