Kapı Üstünde Anahtar Unutmak Kale Kilit ile Tarihe Karışıyor

Kapı Üstünde Anahtar Unutmak Kale Kilit ile Tarihe Karışıyor

Kapı Üstünde Anahtar Unutmak Kale Kilit ile Tarihe Karışıyor

Kale Kilit, acil durum fonksiyonlu silindir sayesinde kapı üstünde unutulan anahtarlar sebebiyle meydana gelebilecek sorunları ortadan kaldırıyor. Çift taraflı kapı kilidi üzerinde anahtar olsa dahi Kale Kilit, acil durum fonksiyonlu silindir ile kapıların açılmasını sağlıyor. Çelik kapıda anahtar unutmak ise acil durum fonksiyonlu silindir ile size güvenli bir şekilde evinize giriş yapma imkanı sunuyor. Bu özellikler paralelinde; son teknoloji, MS 58 pirinç, parlatılmış ve özel sinter döküm kam ile tasarlanmış acil durum fonksiyonlu silindirler sayesinde anahtarı kapının arkasında unutmak tarihe karışıyor demek abartılı olmaz.

 

Kapıda Anahtar Unutunca Kapı Nasıl Açılır?

Günlük hayatın koşuşturmasında birçok insanın kapıda anahtar unutması oldukça yaygınken, artık bu sorun, Alarmlı Kilit sayesinde kolay bir şekilde çözülüyor. Anahtarı kapının üstünde unutmak günümüzde oldukça yaygın ve olağan bir hale gelmişken gelişen teknoloji, Kale Kilit’in eşsiz tasarımı Alarmlı Kilit ile artık çelik kapının üzerinde anahtar unutsanız dahi acil durum fonksiyonlu silindir sayesinde bu sorunun çözümü yanı başınızda. Kapıda anahtar unutunca kapı nasıl açılır? sorusunun cevabı ise acil durum fonksiyonlu silindir sayesinde çözüme ulaşıyor.  Acil durum fonksiyonlu silindirler, kapının arkasında unutulan anahtara rağmen kapının diğer tarafında da açılmasını sağlayarak anahtarı kapının üstünde unutma korkusunu geride bırakıyor.

 

Son Teknoloji Acil Durum Fonksiyonlu Silindir Özellikleri

Kale Kilit’in acil durumlar için son teknoloji ile eşsiz bir şekilde tasarlamış olduğu bu ürün kapının arkasında anahtar unutma derdini geride bırakıyor. Acil durum fonksiyonlu silindir sayesinde kapının arkasında anahtar unutulduğunda da güvenli bir şekilde kapınızın açılmasını sağlıyor. Acil durum fonksiyonlu silindir içerisindeki teknolojik kısımlar ise tamamen yerli üretim olup mühendisler tarafından geliştirilmiştir. Bilgisayar teknolojisine sahip anahtar kombinasyonu, MS 58 özel çekme pirince sahip pimleri ve paslanmaz çelik yaylarıyla eşsiz tasarımı sayesinde son teknoloji olan bu ürün, kapıda anahtar unutma sorununu tarihe karıştırıyor. 

 

Acil Durum Fonksiyonlu Silindir ile Kapıda Anahtar Unutmaya Son

Acil durum fonksiyonlu yüksek teknoloji ve kaliteyle tasarlanmış olan bu ürün, anahtarı kapının arkasında unutmaya son veriyor. Acil durum fonksiyonlu silindir sayesinde kapının üstünde kalan anahtara rağmen kapıyı açmanızı sağlayan bu cihaz, kapıda anahtarını sürekli unutan kullanıcılar için büyük bir çözüm ve kolaylık sağlıyor. Kilidin üzerinde anahtar unutulmuşken içerden kapının açılmadığı durumlarda da kolaylık sağlar. Bu sayede eğer içeride küçük bir çocuk veya kapıyı açamayacak durumda olan kişiler varsa, onlar için de karşı taraftan kapının güvenle açılmasını sağlar. Kullanıcılarını zor durumlardan kurtarmak için son teknoloji ile eşsiz bir şekilde tasarlanmış olan bu ürün sayesinde anahtarı kapının üstünde unutmak artık bir dert değil. Özel tasarımlı paslanmaz çelik takviyeli acil durum fonksiyonlu silindir sayesinde kapı kilidinde anahtar unutulsa bile rahatlıkla kapıyı açabilecek, herhangi bir sorun karşısında beklemek veya kapıyı zorlamak durumunda kalmayacaksınız. Kapı üstünde unutulan anahtarlara rağmen güvenli bir şekilde kapıyı açabilmek için siz de TS EN 1303 sertifikalı acil durum fonksiyonlu silindire Kale Kilit sayesinde sahip olabilirsiniz. 

İletişim Formu

CAPTCHA