Kapınızı Tanımadığınız Kişilere Direkt Olarak Açmayın

Kapınızı Tanımadığınız Kişilere Direkt Olarak Açmayın

Kapılarda Kullanılan Emniyet Aparat Çeşitleri

Tüm kapı çeşitlerine kolayca uygulanabilen emniyet aparatları sayesinde yaşam alanınızda kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Bu emniyet aparatları farklı şekillerde tasarlanır ve farklı ihtiyaçlara hitap eder. Kullanım konforunuza uygun olarak farklı emniyet aparatları arasından seçim yapabilirsiniz. En yaygın olarak kullanılan kapı emniyet kelepçesi, bir kanca yardımıyla kapıyı üstten kilitlemeyi sağlar. Tek hareketle kolayca kapıyı kilitlemeyi sağlar; böylece herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Kapı alt kısımdan kilitli olmayıp bu kelepçe ile kilitli olduğunda aralık olarak kapıyı açabilirsiniz.

Kapı emniyet kancası dayanıklı yapısı sayesinde güvenlik konusundaki ihtiyacınızı maksimum seviyede karşılamanıza yardımcı olur. Kolay bir şekilde kapıya monte edilen bu aparat, sizi yabancılara karşı korur. Tanımadığınız insanlara karşı kapıyı açarken daha güvende olmanızı sağlar. Özellikle çocuklarınız evde yalnızken bu kanca aklınızın onlarda kalmaması için önemlidir. Çocuğunuza bu kelepçenin kullanımını öğreterek siz evde yokken yabancılara kapı açma konusunda daha güvende olmalarını sağlayabilirsiniz. Çocukların da kolayca kullanabileceği yapıya sahip olduğundan evinizde önemli koruyucudur. 

Emniyet Kancası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çelik kapı emniyet kelepçesi seçerken doğru modeli bulmak oldukça önemlidir. Kapınızla uyumlu modeli tercih ederek güvenliğinizi maksimize edebilirsiniz. Bu sayede yabancılara kapı açarken endişelenmenize gerek kalmaz. Evinizde her zaman kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Seçim yaparken emniyet kancalarının kaliteli materyallerden üretildiğine dikkat etmek gerekir. Müdahalelere karşı dayanıklı olmaları gerekir; bu sayede olası hırsızlık girişimlerine karşı sizi daha iyi koruyabilir. Emniyet kilidi ile kapıyı açtığınızda hırsızlar bu kancayı kırmak isteyebilir. Ancak dayanıklı bir seçenek tercih ederek olası riskleri minimuma indirgeyebilirsiniz.

Yabancılara karşı açarken daha güvenli hareketlerde bulunmak için emniyet kancası seçimi çok önemlidir. Ayrıca kapı kelepçesi monte yerinin doğru olmasına da dikkat etmelisiniz. Emniyet kancası takmak için en uygun yer kapı kilit milinin arkasıdır. Kapıda bu kelepçenin bulunması levye ile kastırılmaması ve milin boşta kalmamasını sağlar. Böylece yabancılara kapı açarken ve evde olmadığınız zamanlarda da emniyetli ve güvenli bir alan yaratabilirsiniz.

Kapı Güvenliğinin Olmazsa Olmazı Emniyet Kelepçeleri

Yaşam alanlarınızda maksimum güvenlik ve konfor elde etmek için emniyet kelepçeleri, kullanabileceğiniz en iyi aparatlardandır. Farklı kapı çeşitlerinde kullanabileceğiniz bu kancalar, kolay kullanım özellikleriyle de öne çıkar. Kale Çelik kapı emniyet kelepçesi oldukça kaliteli malzemelerle üretilen dayanıklı bir seçenektir. Ayrıca yalnızca çelik kapılarda değil metal ve ahşap kapılarda da kullanabilirsiniz. Güvenlik denince akla ilk gelenlerden olan Kale Kilit, emniyet kancasıyla size, yabancılara kapı açma durumunda güvence verir.

Evinizde güvenliği sağlamak için tercih edebileceğiniz kapı emniyet kilidi fiyatları, sağladığı emniyet ve koruma düşünüldüğünde oldukça hesaplıdır. Bu sayede yaşam alanınızda kendinizi daha huzurlu hissetmek için bütçenizi sarsmanıza gerek yoktur. Emniyet kancası aparatı ile olası tehlikeleri minimuma indirgeyebilirsiniz. Tanımadığınız kişilere kapıyı direkt açmak yerine emniyet kelepçesi ile belli bir koruma alanı ve mesafeye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda belli bir aralık olarak kapıyı açarak kapıdaki kişiyi görebilirsiniz.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA