Kiracılar İçin Güvenli ve Uygun Fiyatlı Kapı Önerileri

Kiracılar İçin Güvenli ve Uygun Fiyatlı Kapı Önerileri

Kiracılar İçin Güvenli ve Uygun Fiyatlı Kapı Önerileri

Kullanıcıların güvenliği için tasarlanan Kale Çelik Kapı modelleri, bireylerin güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için üretilmiştir. Bu çelik kapılar, aynı zamanda farklı güvenlik tercihlerine sahip kullanıcılara hitap eder. Kale Çelik Kapı modelleri her eve ve ihtiyaca göre değişirken kullanıcıların ihtiyaç duyduğu yüksek güvenlik standartları ile tasarlanıyor. Kale Çelik Kapı fiyatları ise her bireyin güven içerisinde yaşayabilmesi için farklı bütçelere hitap ediyor. Ev sahibi veya kiracı fark etmeksizin, uygun fiyatlı ve yüksek güvenlikli modelleri ürün yelpazesinde bulundurması ile tercih ediliyor. 

K-47 Model Çelik Kapı Özellikleri

Kale Çelik Kapı modelleri arasında yer alan K-47 çelik kapı, hem ev sahipleri hem de kiracılar için yüksek güvenlikli bir kapı seçeneği olarak gösterilebilir. Kale Çelik Kapı K-47 için verilen 5 yıllık garanti, kullanıcılarına yüksek güvenliğin yanı sıra kalite güvencesi de sunuyor. Esnemeyen dayanıklı kapı kasası, çelik kapı montajı esnasında dirençli bir MDF ile kurulmaktadır. Çelik kapı montajı esnasında ilk olarak hali hazırda bulunan kapı kasası çıkarılır. Ardından MDF ile denge kurularak duvara sabitleme işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında iç kasa montajlanır. Son olarak da kanat ve pervaz kısımları ayarlanır. Bu işlemlerle birlikte kapı ayarı olması gereken seviyeye gelir. Bu sayede herhangi bir tehlike durumunda kapı gerdirilmesine karşı ekstra direnç sağlanır. 

Kapı içerisine yerleştirilmiş olan omega formundaki çelik profiller, darbelere karşı kullanıcılarına artırılmış güvenlik sunar ve kilidin yuvasından ayrılmasını önler. Aynı zamanda yerinde oynamasına da engel olur. Kale Çelik Kapı seçeneklerinin alt kısmında yer alan süpürgeliklerde, ses ve toz gibi olası dış çevre problemlerini engeller fakat sadece bu durum için değil, hırsızların kapı altından sprey sıkma gibi müdahalelerinin de önüne geçer. Kale Çelik Kapı ölçüleri ise her eve ve daireye göre değişir. 

K-47 Model Çelik Kapı ile Güvenle Yaşayın

K-47 model Kale Çelik Kapı özellikleri sayesinde evinizde sevdiklerinizle, güvenli bir şekilde yaşam sürebilirsiniz. Evinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için Kale Çelik Kapı sipariş etmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buradaki süreç kapınızın model ve renginin belirlenmesi ile başlar. Akabinde üretim sözleşmesi ile birlikte boşluk ölçüleri alınır. Bu boşluk ölçüleri teknik ressamlar tarafından alınmaktadır. Ardından alınan ölçüler ışığında üretim sürecine başlanır. Dilerseniz ek aksesuar da ekletebilirsiniz. Özel üretim sebebi ile 35-50 gün içerisinde montaj aşamasına geçiş sağlanır. 

Sizlerde bu aşamada randevunuzu oluşturarak, montaj için uygun bir zaman belirleyebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Üretimin başından ve montajın son anına kadar Kale Çelik Kapı; çalışmaları, bilgili ve tecrübeli teknik kadrosu ile evinizde sevdiklerinizle güvenli bir hayat sürmenizi sağlıyor. Bunun için son teknoloji ve yüksek güvenlikli çelik kapı modelleri sunuyor. 

Kale Çelik Kapı Modelleri 

Kale Çelik Kapı modelleri arasında yer alan K93, özel ve dikkat çeken bir seçenektir. Bu modele dürbün entegre edilebilir. Aksesuar olarak tak-tak da ilave edilebilir. Aksesuar değişiklikleri haricinde kanat ölçüsü 90x200 cm’dir. K93 modeline alternatif olarak K89 çelik kapı seçeneklerine de dürbün eklemesi yapılabilir. Antik kaplama haricinde, renk skalasında yer alan birçok ton kapıya uygulanabilir. Ahşap renk seçenekleri ve RAL kodları tercih edilebilir. 

Kale Çelik Kapı K07 ise doğal ahşap kaplama olup, uygulamada farklılık göstermektedir. Kanat boyuna göre ise dürbün yer değiştirmektedir. Standart aksesuarı ise aydın çekme kol ve standart tak-taktır. Kale Çelik Kapı K61 modeline ise yine dürbün ve tak-tak uygulanabilirken, yalnızca dış panel üretilir. Bu ürünlerin ve devamının hepsi can ve mal güvenliğiniz için tasarlanırken, aynı zamanda bütçenize de hitap eder. 

İletişim Formu

CAPTCHA