Misafirleriniz İçin Güvenlik ve Konfor Bir Arada

Misafirleriniz İçin Güvenlik ve Konfor Bir Arada

Misafirleriniz İçin Güvenlik ve Konfor Bir Arada

Günümüz teknolojileri ile pek çok güvenlik sistemi geliştirilmektedir. Bu alanda kalitesini ortaya koymuş markalardan biri olan Kale, kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Teknolojik gelişmeler, günlük hayattaki alışkanlıklarımızı da büyük ölçüde etkilemektedir. Kale, tüm bu gelişmelere ayak uydurarak kullanıcıların da ihtiyaçlarına uygun sistemler tasarlamaktadır. Bu sistemler arasında son yıllarda daha popüler hale gelen Kale kartlı kilit sistemi oldukça dikkat çekmektedir.

Hem Denetim Hem Güvenlik Sunan Kartlı Kilit Sistemleri

Kartlı kilit sistemi, uzun yıllardan beri otellerde kullanılmaktadır. Otel misafirlerinin anahtar gibi ekipmanlar ile uğraşmadan odalarına girebilmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hastane , iş yeri, işletme mutfaklarında yetkili olmayan kişilerin girmesini önlemek adına bu sistemden faydalanılmaktadır. Ofislerde ayrı odası bulunan her çalışanın kendi kapısını açan bir kartı bulunmaktadır. Bu sayede bir başkası odanıza giremez ya da siz bir başkasının odasına giremezsiniz. Her kapıda bulunan kilit sistemine yetkisi olan kişinin kartı tanımlanır ve bunun dışında okutulan kartlar ile kapı açılamaz. Üniversite yurtlarında da kullanımı oldukça yaygındır. Öğrenciler yurda ve kendi odalarına giriş kartları ile girebilmektedir. Bu kartlar kişisel olduğu için giriş yapan kişiler ve saatler de kayıt altında tutulabilmektedir.

Her Alanda Kullanım İmkanı Sunan Kartlı Kilit Sistemleri

Otel kartlı kilit sistemleri oda sahibi dışında odaya girilmesini önlemektedir. Her kapıya tanımlanan kart farklıdır ve bir odanın kartı ile diğer kapıların da açılması mümkün değildir. Odaya giriş yetkisi yalnızca kart sahibindedir. Bunun yanı sıra bu sistemin evlerde kullanımı da son yıllarda oldukça artmıştır. Evinizin giriş kapısına ya da ev içerisinde bulunan girişini kısıtlamak istediğiniz odaların kapısına kartlı kilit sistemini yerleştirebilirsiniz. Kartlı kapı kilit sistemi, kartın içerisinde yer alan manyetik alanın okuyucu tarafından algılanması ile çalışır. Bu sistemin en büyük avantajlarından biri bir odaya ya da alana girmesini istediğiniz kişilere yetki verebiliyor olmanızdır. Yetkisi olan kişilere kilidi açan karttan verilebilir ya da yetkili kişilerin sahip olduğu kartlar sisteme tanımlanabilir. Böylece yalnızca uygun kartı bulunan kişiler bu alanlara geçebilir.

Yenilikçi Yapısı ile Pratiklik Sunan Kartlı Kilit Sistemleri

Kale Kilit kartlı şifreli geçiş sistemi, doğru anahtarı bulmakla uğraşmadan kapınızı kolayca açabilmenizi sağlıyor. Güvenliği sağlamak açısından da son derece güvenli bir sistemdir. Kartın yetkilisi dışında kişilerin girmesine izin vermeyen bu sistem hırsızlık, belge çalınması gibi durumları önlemektedir. Ev giriş kapısı ve ofislerin yanı sıra bu sistemler site girişlerinde de kullanılmaktadır. Sistemi açabilen kartlar yalnızca site sakinlerine verilir ve bu sayede siteye kontrolsüz bir şekilde dışarıdan kişilerin girmesinin önüne geçilir. Elektronik kartlı kilit sistemi pek çok alanda kullanıcılara hem kolaylık hem de güvenlik sunmaktadır. Kartlı kilit sistemi fiyatları, sistemin fonksiyonlarına, kullanıldığı alana göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat ve sistem hakkında detaylı bilgiye Kale aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kartlı Kilit Sistemi Nasıl Çalışır?

Kapı kartlı kilit sistemi, okuyucunun kart içerisindeki manyetiği algılaması ile çalışmaktadır. Bu sistemde yalnızca doğru kart okutulduğunda kilit açılmaktadır.

Kartlı Kilit Sistemi Nedir?

Kartlı kilit sistemi otel, site, iş yeri gibi pek çok yerde kullanılabilen, yalnızca sisteme kayıtlı olan kart ile etkin hale gelen bir sistemdir.

Kartlı Kilit Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Bu sistemin en büyük faydası bir alana giriş yetkisini belirli kişilere verebiliyor olmanızdır. Yetkili olmayan kişilerin kartı sistem tarafından okunmayacağı için kilit açılmaz. Ayrıca giriş çıkışların denetlenmesi açısından da büyük fayda sağlamaktadır.

İletişim Formu

CAPTCHA