Motorlu Otomatın Güvenlikte Fark Yaratan 5 Özelliği

Motorlu Otomatın Güvenlikte Fark Yaratan 5 Özelliği
Body

Motorlu Otomatın Güvenlikte Fark Yaratan 5 Özelliği

Bina dış kapıları için özel olarak üretilmiş Kale markasının motorlu otomatları, kullanışlı olmaları ile ön plana çıkmaktadır. Ürünün fark yaratan 5 ana özelliği bulunmaktadır:

  • Kapı açık kaldığı zaman 7 saniye içerisinde otomatik olarak kendiliğinden kilitlenir. 
  • Sesli uyarı ve alarm özelliği sayesinde yabancılar binaya girmeye çalıştığı zaman bina sakinlerini uyarır. 
  • Kale motorlu otomat akıllı güç kaynağına sahiptir. Elektrik kesintisi gibi bir durumda 2500 açma ve kapamaya kadar kesintisiz çalışmaya devam eder. 
  • Kale motorlu otomat kilit iç ortamlarda da çalışma özelliğine sahiptir. 
  • Akıllı motorlu kilit elektrikli bir sisteme sahiptir. 

Akıllı ve sessiz özelliği ile Kale motorlu otomat sayesinde binanız yüksek güvenlik önlemi ile donatılabilir. Apartman binaları için dışarıdan kullanılabilen motorlu kapı kilidi olan bu ürün oldukça kullanışlıdır. Motorlu kilit sayesinde binaya yabancıların ve hırsızların girmesi önlenmiş olur. 

Kale Motorlu Otomat Özellikleri

Otomatik kilitleme sağlayan motorlu otomat ürünü, elektronik kart veya uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Klasik otomat ürünlerinin aksine kendi kendisini kısa bir süre içerisinde kilitleyen bu ürün ile binanızın güvenliğini üst düzeye taşıyabilirsiniz. Motor kilit sistemleri istenmeyen misafirlerin girişlerini önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Kart, kumanda veya damla anahtar ile binaya giriş sağlanmaktadır. Damla anahtar temassız giriş olanağı sunmaktadır. Kullanıcı kapasitesi 1.000 adettir. Sesli uyarı özelliğine sahip motorlu kapı kilidi sayesinde hırsızlığa karşı caydırıcı önlem alınmaktadır. -25 dereceden +55 dereceye kadar ortam sıcaklığında çalışma özelliği bulunmaktadır. Elektrik kesilmeleri için harici akü sistemi sayesinde giriş çıkışlarda kesinti olmaz. Kale motorlu otomat fiyatı, performansına göre oldukça makuldür. Kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bu ürün ile hızlıca binaya giriş çıkış yapılabilmektedir. 

Motorlu Kapı Otomatiği Kullanmanın Avantajları

Motorlu otomat ürünleri binanıza yabancıların girişini engellemektedir. Kurye, misafir vb. kimseler geldikleri zaman zili çalmadan ve bina sakini kapıyı dairesinden açmadan içeri giremezler. Yalnızca bina sakinlerinin sahip oldukları uzaktan kumanda, kart veya temassız giriş sağlayan damla anahtarlar ile binaya giriş sağlanmaktadır. Motorlu kapı kilidi sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Ancak herhangi bir şekilde yabancıların kapıyı açmaya çalışmaları durumunda alarm devreye girer. Motorlu kapı otomatı, bina sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Kişilerin kapıdan içeri girmek ve kapıyı kilitlemek için anahtar kullanmalarına gerek kalmaz. Kart kullanarak rahatlıkla içeri giriş yapılabilir. Kart okuma mesafesi 50 mm’dir. Su geçirmez özelliğe sahip Kale motorlu otomat, iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Kale motorlu otomat fiyatı için sayfamızdan ve yetkililerden bilgi alabilirsiniz. Binanızın güvenliği ve bina sakinlerinin rahatlığı için gösterdiği performansa değecek fiyatlarla bu ürüne sahip olabilirsiniz. 

Motorlu Kilit ile Binanıza Üst Düzey Güvenlik Sağlayın

Elektrikli kilitler arasında ön plana çıkan ürünlerden bir tanesi de Kale kalitesi ile üretilmiş otomatlardır. Kale motorlu otomat kilit, özellikleri sayesinde piyasadaki diğer ürünlerden farklılaşmaktadır. Tüketicilerin memnuniyetini kazanmış olan bu ürünü kullandıktan sonra herkese tavsiye edebilirsiniz. Binanızın güvenliğini yüksek derecede arttıran motorlu kapı kilidi ürünü ile gece evinizde gönül rahatlığı ile uyuyabilirsiniz. Binaya yabancıların, hırsızların girme olasılığını imkansızlaştıran bu ürün sayesinde, dairenizi de korumuş olmaktasınız. Evinizdeki değerli eşyalar ve belgelerin de korunduğundan emin olarak apartmanınızı dilediğiniz süre terk edebilirsiniz. Motorlu kilit ürününün kullanışlılığı kadar kalitesi de önem arz etmektedir. Kale güvencesi ile üretilmiş motorlu kapı kilidi ürünlerinden oldukça memnun kalacaksınız. Kale motorlu otomat yüksek performansı ile de dikkat çekmektedir. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz motorlu kilit ürününüz sayesinde binanızda huzurlu bir şekilde yaşam sürebilirsiniz. Kale motorlu otomat fiyatı için yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

CAPTCHA