Ofis Kilitleri Minimum Temas - Kartlı Sistemler

Ofis Kilitleri Minimum Temas - Kartlı Sistemler

Ofis Kilitleri Minimum Temas - Kartlı Sistemler

Kartlı kilit sistemleri, özellikleotellerde ve iş yerlerinde kullanılan yeni nesil ve güvenlikli bir kapı sistemidir. Sıkça kullanılmasındaki en büyük sebeplerden bazıları pratik bir şekilde hızlıca geçiş yapmanızı sağlaması ve uzun uzun kapı kilidi açmakla uğraşmanızı engellemesidir. Öte yandan kişiye özel temassız veya kartlı sistemi sayesinde yalnızca sizin izin verdiğiniz kişilerin giriş yapmasını sağlayabilir ve güvenliğinizi artırabilirsiniz.

Yeni Nesil Kartlı Sistemler

Kartlı geçiş sistemi ofisinize konforu ve pratikliği taşırken aynı zamanda güvenliğinizi sağlayan teknolojik bir sistemdir. Farklı özelliklere sahip sistemler ekranlı veya göstergeli olarak değişmektedir. Kartlı kapı kilidi, kişisel kartınızı anahtar gibi kullanabilmenizi ve okuyucuya okutarak kilidi açabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Ekranlı modellerde kartın üzerine işlenmiş bilgiler kartınızı okuttuğunuz anda ekrana yansımaktadır. Yalnızca yetkisi olan kartların okuyucuya okutulduğunda kapıyı açması güvenliğinizi sağlayan bir sistem sunmaktadır. Kartlı geçiş esnasında kartınızı okutamadığınız durumda aldığınız hata mesajları size kullanım konusunda yönlendirme yapmaktadır. Bu sayede kullanım kolaylığı da sağlanmakta ve kartınızı pratik şekilde kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ofis kartlı geçiş yalnızca ekranlı değil göstergeli şekilde de alternatifler sunmaktadır. Ekranlı veya göstergeli modellerde çeşitli mesajlar veya uyarılar sizi yönlendirebilmekte veya hatırlatmalar yapabilmektedir. Uzaktan kumandayla çalışan modellerde kart yerine kumandanızı da kullanarak kilidi açabilirsiniz. Kilit ekranında pil uyarısı, tarih gibi detayları da görebilme olanağınız bulunmaktadır. Kapınızın kolunu dilediğiniz yöne ayarlayabileceğiniz modellerde kullanım rahatlığınıza uygun olarak yönü değiştirebilirsiniz.

Temassız Sistemler ile Yüksek Güvenlik Seviyesi

Kartlı geçiş kapı sistemleri size ait olmayan kartlarla geçiş yapıldığında yetkili kişilere uyarı göndererek izinsiz girişleri önlemenize yardımcı olmaktadır. Bununla beraber kapıyı sistem dışında açmaya çalışanlara karşı da etkili bir güvenlik oluşturmakta ve kapınızı bu etkilere karşı korumaktadır. Kapınızın açılmasını istemediğiniz durumlarda blokaj modunu aktif hale getirerek kilidinizin herhangi bir şekilde açılmasını önleyebilirsiniz. Blokaj modunun aksine serbest olarak geçiş yapılmasını sağlayan modu açarak da kilide veya karta ihtiyaç duymadan kilidinizi açık bırakabilirsiniz. Kartlı şifreli geçiş sistemi ile çalışan kapılarınız paslanmaz malzemelerden meydana getirilmekte ve uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Kale kartlı kilit mekanizması içerisinde yer alan gizli barel sayesinde kapınızı anahtar yardımıyla kendiniz de açabilirsiniz. Sıcak ve soğuk zorlu hava şartlarına dayanıklı olması da ofis kilitleri olarak kullandığınız kapılarınızı dış mekanda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kartınızı hızlı bir şekilde okuyan sisteminiz zaman kaybetmeden kapınızı açabilmenizi sağlamaktadır.

Kartlı Sistemler ile Üst Düzey Teknoloji

Kartlı geçiş kontrol sistemleri sizlere hem güvenli hem pratik bir kullanım sunmakla kalmayıp aynı zamanda enerji tasarrufu yapılmasını da sağlamaktadır. Bütçenize ve doğaya dost olan sistemler dokunmatik panellerle de çalışmaya uygundur. Kartlı sistemler iç ve dış kullanımın yanı sıra asansörlerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Asansörlerde kullanıldığında izni olmayan kişilerin katlara çıkması engellenmektedir. Bu da güvenliği sağlamakla beraber asansör kullanımını da azalttığı için enerjiden tasarruf yapılmasını sağlamaktadır. Üst düzey seriler içerisinde yer alan modeller NFC bağlantı noktasına sahip olmakla beraber akıllı telefonunuza bağlanarak kilit sisteminizi kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Kartlar özel yazılımlarla hazırlanmakta ve korunmaktadır bu sayede kopyalanma riski de ortadan kalkmaktadır. Diğer bir yandan kartlarınızı okutmak ve bilgilerinizi sisteme işlemek de oldukça kolaydır. Kullanımı, ara yüzü ve kart tanıtımı kolayca anlaşılır bir sisteme sahip olan kartlar sesli veya sessiz uyarılarla kullanılmaya uygundur. Yalnızca kartlı değil, şifreli kilit sistemleri de ofislerde ve otellerde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayarlanan özel şifre ile giriş yapılabilen kapılarda kart kullanımına gerek duyulmamaktadır. Kartlı kapı kilidi fiyatları ise modellere ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

İletişim Formu

CAPTCHA