Ofisinizde Güvenliği Bir Adım İleri Taşımak: Ofis Tipi Elektronik Kilitler

Ofisinizde Güvenliği Bir Adım İleri Taşımak: Ofis Tipi Elektronik Kilitler

Ofisinizde Güvenliği Bir Adım İleri Taşımak: Ofis Tipi Elektronik Kilitler

Ofiste daha güvenli bir ortam yaratmak için elektronik kilit sistemleri oldukça verimlidir. Şifreli veya kartlı çalışan bu kilitler, önemli ve özel yerlere herkesin girmesini engeller. Yalnızca ofis çalışanlarına yetkilerine göre verilen bu kartlar sayesinde olası hırsızlık risklerini de önleyebilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz şifre ile yalnızca bu şifreyi bilenlerin ofise girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece kişisel ofisinizde bulunan önemli evrakları, kasaları emniyet altına alabilirsiniz. Elektronik kapı kilit çeşitleri farklı ihtiyaçlara hitap eder.

Ofis Tipi Elektronik Kilitlerin İşlevleri

Oldukça avantajlı özelliklere sahip olan elektronik kilit sayesinde siz de ofisinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Önemli alanlar için tercih edilen elektronik kilitlerin yararları aşağıda açıklanmıştır:

  • Verimlilik sağlar. Güvenliğin sağlandığı alanlarda çok sayıda kilit olması durumunda her kilit için ayrı bir anahtara ihtiyaç duyulur. Elektromanyetik kilitler ise yetki verildiğinde tek anahtarla tüm kilitleri açabilir. Böylece hem zaman kazandırır hem de masrafları azaltır.
  • Güvenlik yönetilebilir. Merkezden anahtarlara yetki vermek mümkündür. Böylece hangi anahtarların hangi kilitleri açacağı belirlenebilir. Bu sayede anahtar olsa bile yetkili olmayan kişiler her kilidi açamaz. Ayrıca hangi kilitlerin hangi saat aralıklarında açılacağı da belirlenebilir.

 

Elektronik kapı kilit sistemleri müşterilerin girebileceği alanları, personellerin hangi alanlara giriş yapabileceğini yönetme konusunda pratiklik sağlar.

Neden Elektronik Dolap Kilidine İhtiyaç Duyulur?

Dolap kilitlerini şifre veya ID ile açmaya yarayan sistemlere elektronik dolap kilidi adı verilir. Elektronik şifreli dolap kullanmak için pek çok neden vardır. Bunlardan bazıları aşağıda sıralanmıştır:

  • Elektronik dolap kilitleri ile maksimum güvenliğe sahip olabilirsiniz. Ayrıca kilidin üzerinde alarm da bulunur. Eğer kilit herhangi bir darbe alırsa veya 3 kere şifre hatalı girilirse alarm devreye girer.
  • Elektronik dolap kilitleri herhangi bir anahtara gerek duymadan güvenli bir şekilde dolapları açıp kapatmayı sağlar. Kolay ve pratik bir kullanımı vardır.
  • Anahtarlı kilitlere göre daha uzun ömürlüdür. Çünkü anahtar kaybetme, unutma gibi sorunlar yoktur. Ayrıca kilitli kalmış dolapları, dolap kapağını sökmeden açmak mümkündür. Böylece daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Elektronik şifreli kilit tüm ofis dolaplarına uyum sağlayabilir. Farklı çeşitler arasında dolabın yapısına uygun olan tercih edilmelidir.

Elektronik Kilitler ile Özel Eşyalarınız Güvende

Elektronik kilitler, ofis içinde farklı alanlarda kullanılabilir. Kapı giriş çıkışlarında, dolaplarda, çekmecelerde, kasalarda vb. bu sistemi görmek mümkündür. Farklı alanlarda kullanıma uygun olduğundan ofis içinde maksimum güvenlik sağlar. Böylece tam güvenlikli ortam ile değerli eşyaları güvence altına alabilirsiniz. Elektronik kabin kilidi sayesinde ofis gibi ortak kullanım alanlarının olduğu yerlerde eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Özel eşyalarınızı mesai boyunca bu kabinlerde saklamanız gerekebilir; bu durumda güvenilir bir ortam sağlamalısınız. Ofisinizde çalışan personeller için elektronik şifreli kabinleri tercih edebilirsiniz. Böylece hırsızlık riskini de önlemiş olabilirsiniz. Kolay ve pratik kullanıma sahip olan elektronik kilit sistemlerini gün içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masanız kişisel odanızda bulunsa da bu odaya girip çıkanların çekmecenize bakmasını istemeyebilirsiniz. Kilitli ofis çekmecesi sayesinde çekmecenizi yalnızca siz açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca sürekli açıp kapatmanız gerekse bile anahtar yerine şifreli olduğundan oldukça pratiktir. Kale Kilit elektronik kilit sistemleri ile ofisinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA