Otel Kartlı Kilitleri Nasıl Çalışır?

Otel Kartlı Kilitleri Nasıl Çalışır?

Otel Kartlı Kilitleri Nasıl Çalışır?

Yeni nesil otel kartlı kilit sistemleri sayesinde otel işletmeleri misafirlerine aradıkları güven ve konforu birlikte sunar. İleri teknolojiler ile zenginleştirilerek beğenilerinize sunulan kartlı kilit sistemleri, kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Anahtar kaybetme, odaya girerken zaman kaybetme, güvenlik açığı gibi sorunları geride bırakan bu ürünler; kilit sistemi üzerinde yer alan okuyucunun, kartın içerisindeki özel manyetiği algılamasıyla çalışır. Sadece doğru kart okutulduğunda çalışabilen bu sistemler sayesinde yabancı kişilerin oda girişleri engellenmiş olur. Sadece sisteme kayıtlı olan kart ile aktif hale gelen otel kartlı kapı sistemleri yalnızca kullanıcılara değil otel işletmelerine de önemli derecede kolaylık sağlar. Kale Kilit kalitesiyle gözler önüne serilen lüks seri mandallı, rozetli seri, paslanmaz seri, İ serisi, modern seri ve daha birçok model seçeneği içerisinden işletmenizin ve misafirlerinizin istek ve ihtiyaçları ile uyumlu olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Güvenlikten Ödün Vermeyen Yeni Nesil Otel Kartlı Kilitleri

Otel kartlı kilit sistemleri, misafirlerinize yüksek kalite standartlarında konaklama imkanı sunar. Güvenlikten ödün vermeyen bu ürünler, giriş ve çıkışları kontrol altında tutarak hem işletmelere kolaylık sağlar hem de misafirlerin güvenlik endişesini geride bırakır. Kompakt tasarımları ve mifare kart minimal teknolojisi ile konforlu bir kullanım sunar. Zorlamalara  karşı koruma, tadilatsız montaj, gizli barel ve daha birçok özellik; yeni nesil otel kilitleri ile birlikte sizlerle buluşur. Zahmetsiz bir şekilde otel odasına giriş yapılmasını sağlayan kartlı oda kilidi, konforlu bir deneyimi kaçınılmaz kılar. Elektronik kilitleme butonuna sahip olan modeller ise oda çıkışlarında odanın kapısını tek bir tuşla otomatik bir şekilde kilitler ve güvenli bir çıkış imkanı tanır.

Lüks Otel Odalarının Vazgeçilmezi Olan Kartlı Kilit Sistemleri

Estetik tasarımlara ve yüksek güvenlik standartlarına uygun özelliklere sahip olan kartlı kilit sistemleri, lüks otel odalarının vazgeçilmezi olur. Yönetilebilirliği ve konforu ile beğenilerinizi kazanan lüks seri seçeneği, otel işletmelerinin ilk tercihleri arasında yer alır. Akıllı geçiş deneyimi sunan bu ürünler, 0.035 saniyeden daha az bir süre içerisinde kartı okur ve odaya giriş yapılmasını sağlar. Bakım gerektirmeyen ve fiziksel temas olmadan kullanılan lüks seri kartlı kapı kilidi, üstün konforu sizlerle buluşturur. 1000 kayıt tutma özelliğiyle otel işletmelerine yardımcı olan bu sistemler, ışıklı ve sesli uyarı ile hata oranını minimuma düşürür. Şık tasarımları ve saten, altın ve diğer renk seçenekleri ile  en seçkin otellerin kapılarında tercih edilen modern seri ise hem mifare teknolojisinin kullanıldığı hem de göz dolduran estetik bir görünümün yakalandığı bir seri olarak karşınıza çıkar.

Konforu Yüksek Seviyelere Taşıyan Otel Kartlı Kilit Sistemleri

Misafirlere samimi bir karşılama yapan İ serisi otel kartlı kapı kilidi, konforu yüksek seviyelere taşır. 1.77 inçlik ekranında otel işletme logosu ve ziyaretçi ismi ile misafirini karşılar. İnteraktif yapısı, tek tuşla odayı temizleme ve rahatsız etmeme uyarılarının verilmesini sağlar. Ziyaretçi ile konuşan bu sistem, geçersiz kart gösterildiği zaman yapılması gerekenleri sesli bir şekilde açıklar. Pil seviyesi, tarih ve güncel kilit zamanını ekran üzerinden takip edebilme imkanı sunarak hem işletmeye hem de misafirlere kolaylık sağlar. Kartlı kapı kilidi nasıl açılır sorusu otel misafirleri tarafından merak konusu olur. Temassız geçiş sunan bu kilitler, işletme tarafından size verilen kartı kilit üzerindeki okuyucuya yaklaştırıp okutmanız halinde açılır ve odaya güvenli bir şekilde giriş yapmanızı sağlar. Giriş çıkışların denetlenmesi, odaya sadece yetkisi olan kişilerin girebilmesi, saniyeler içerisinde giriş imkanı ve daha birçok avantajları ile yeni nesil otellerin vazgeçilmezi olacak bu ürünler sayesinde benzersiz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz

İletişim Formu

CAPTCHA