Sessiz Seri Kilit Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Sessiz Seri Kilit Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Sessiz Seri Kilit Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Sesiz seri kilitler kapıların sessiz ve güvenli bir şekilde kilitlenip açılmasını sağlayan kilit sistemleridir. Sessiz kapı kilidi üretiminde plastik dil kullanıldığından kapı açılma ve kapanma sırasında ortaya çıkacak ses minimum seviyeye indirilir. Sessiz seri kilit modelleri teknik özelliklere ve işlevselliğe göre farklılık göstermektedir. Mevcut kapı ölçülerine uygun bir kapı kilidinin tercih edilmesi güvenliğin ve konforun etkin bir şekilde sağlanabilmesi için oldukça önemlidir. Sessiz kilit fiyatları kilitlerin tasarımına, teknik özelliklerine, işlevselliğe ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bütçe dostu ekonomik Kale sessiz kilitlerin üretiminde kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanımı düşünüldüğünde Kale sessiz kapı kilidi tercihi her geçen gün artmaktadır. Mandaldan kilitlemeli, mıknatıslı veya gömme sessiz kapı kilidi modellerinden dilediğinizi tercih edebilir, mevcut ürünün teknik özelliklerini de inceleyerek istek ve ihtiyacınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz sessiz kapı kilidini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Sessiz Seri Kilit Avantajları

Sessiz seri kilitler hemen hemen pek çok yerde rahatlıkla tercih edilen kilit modelleri arasında yer almaktadır. Teknik özellikleri ve tasarımıyla sessiz iç kapı kilidi modellerinin sunduğu en büyük avantajlardan birisi de oldukça sessiz çalışmalarıdır. Kale sessiz iç kapı kilidi sayesinde kapınızı kilitlerken veya açarken aradığınız sessizliğe kavuşabilirsiniz. Sessiz kilit üretiminde kullanılan plastik dil kapı açma ve kapama esnasında çıkacak gürültüyü minimum seviyeye indirmektedir. Sessiz kilitleri evinizin iç kapılarında kullandığınız gibi banyo kapısında da kullanabilirsiniz. Kale sessiz seri kilit avantajları arasında uzun ömürlü kullanım da yer almaktadır. Gürültünün açığa çıkmasını engelleyen plastik dil zamanla aşınmaya karşı oldukça kaliteli bir malzemeden üretilmiştir.

Sessiz Seri Kilit Kullanımı 

Sessiz seri kilit kullanımından bahsedilirken akıllara sessizseri kilit nedir sorusu gelmektedir. Teknik özellikleri ve işlevselliği ile ön plana çıkan sessiz seri kilitler kapı kilitleme, açma ve kapama faaliyetlerinin olabildiğince sessiz bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan kilit sistemleridir. Anahtarlı, mıknatıslı, gömme gibi farklı kullanım tiplerinde üretilen sessiz kilitler kullanılacak kapı tipine göre de değişiklik göstermektedir. Siz de kolaylıkla edineceğiniz Kale sessiz akıllı kilit ile evinizin veya iş yerinizin güvenliğini arttırabilirsiniz. Kolay kurulum aşamalarının takip edilmesiyle kısa sürede kullanıma hazır hale gelen sessiz seri kilitler ile kimseyi rahatsız etmeden kapınızı kilitleyebilirsiniz. Güvenliğinizi bir üst seviyeye taşıyan gelişmiş kilit sisteminin yer aldığı Kale akıllı kilitler ile gözünüz arkada kalmasın! 

 Sessiz Seri Kilit Özellikleri

Sessiz seri kilitler farklı kapılara uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Dış ve iç kapılara kolayca monte edilebilen sessiz seri kilit ile güvenlik sorununu artık dert etmenize gerek yok! Farklı ölçülere sahip sessiz seri kilitlerden kapınızın boyutuna uygun olduğu düşündüğünüz modeli tercih edebilirsiniz. Mandaldan çevrilerek tasarlanmış modellerde mandal yerini oymaya gerek kalmadan kapı kilidinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sessiz seri kilitlerin plastik olması açığa çıkabilecek gürültüyü en az seviyeye indirmektedir. Kale sessiz kilitlerde paslanmaz çelik malzemenin kullanılması ise kilit kullanım ömrünü oldukça arttırmaktadır. Böylece uzun süreli kullanımda bile kilitler eski performansında çalışmaya devam eder. Ahşap kapılar için tasarlanmış olan sessiz kilitler anahtarlı çalışma prensibine dayanmaktadır. Pratik kullanıma sahip sessiz seri kilit modellerinden birisi de mandaldan çevirmeli ve mıknatıslı olan kilit modelleridir. Mandaldan çevirmeli sessiz kilitlerde sürgü yerine oymaya gerek kalmamaktadır. Pratik ve hızlı bir kullanım sunan sessiz gömme kilit çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir, dilediğiniz modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA