Şık ve Modern Ahşap Kaplamalı Çelik Kapı Seçimleri

Şık ve Modern Ahşap Kaplamalı Çelik Kapı Seçimleri

Şık ve Modern: Ahşap Kaplamalı Çelik Kapı Seçimleri

Yüzyıllar öncesinin zarafeti ve modern tasarımları bir araya getiren Kale ahşap kaplamalı çelik kapı farklı model seçenekleri ile estetik bakış açınıza uygun olan ürünü bulabilmenizi sağlar. Yılların eskitemediği bir model olan Karo çelik kapı düz ve çapraz tasarım alternatifleri ile beğenilerinizi kazanmayı başarır. Doğal ahşap kaplama uygulamasıyla zenginleştirilen bu ürünler, şık bir duruşu kaçınılmaz kılar. Misafirlerinizi antik zarafetin şıklığına sahip olan bir kapı ile karşılamak istiyorsanız hemen şimdi Kale Antik Karo çelik kapı modelleri ve diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Estetik Görünümü ile Göz Dolduran Ahşap Kaplamalı Kale Çelik Kapı Modelleri

Ahşap kaplamalı çelik kapı çeşitleri Antik Karo serisi içerisinde karşınıza çıkar. Estetik tasarımları  ile göz dolduran bu kapılar, renk kartelasında bulunan seçenekler ve doğal ahşap uygulamanın beraberinde getirdiği renk tonları ile farklı görünümlere sahip olabilir. Düz ve çapraz olmak üzere iki farklı alternatifin sunulduğu ahşap kaplama çelik kapı yelpazesinde ana temayı karolar oluşturur. Karoların çapraz veya düz bir şekilde yer aldığı farklı modeller, kendi zevkinize göre seçim yapabilme imkanı tanır. Çapraz model alternatifinde dürbün dört kartonun orta birleşim yerine denk getirilirken düz modelde dürbün karo orta birleşim yerine denk getirilir. Koyu ve açık ayous kaplama seçenekleriyle birlikte tasarım tescilli olma özelliğine de sahip olan bu ürünlerde karo sayıları kapı ölçüsüne göre ayarlanır. Kapınıza uygun bir şekilde tasarlanan Karo çelik kapı ölçüleri sayesinde hem estetik hem de güvenlik açısından kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ahşap Kaplamalı Kale Antik Karo Çelik Kapı Montajı Nasıl Yapılır?

Kale Antik Karo çelik kapı montajı nasıl yapılır sorusu merak edilen konular arasında yer alır. Montaj için ilk adım mevcut kapı kasasının çıkarılmasıdır. Ardından MDF ile sıkıştırılmış olan kör kasa dengeye alınır ve duvara sabitlenir. Dengeye alınan MDF kasa üzerine ise iç kasa montajlanır. Pervaz ve kanatlar ayarlanır ve iç kasa üzerine takılır. Son kapı ayarları yapıldıktan sonra estetik ve güvenilir ahşap kaplamalı çelik kapınız kullanıma hazır olur. Kale Antik Karo çelik kapı montajı öncesinde yapılması gereken seçim ve ölçü alma aşamaları da montajın kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi açısından önemli bir role sahiptir. Ahşap kaplamalı çelik kapınızın renk ve aksesuarlarını belirledikten sonra yetkili kişiler kapınızın ölçüsünü almaya gelir. Renk ve aksesuar seçimleriniz ve kapı ölçülerinize göre özel olarak üretilen şık kapınız tecrübeli ekibimiz tarafından yukarıdaki montaj aşamalarına uygun bir şekilde  titizlikle monte edilir.

Ahşap Kaplamalı Çelik Kapı Seçimi için Doğru Adres Kale Çelik Kapı!

Kale Antik Karo çelik kapı kaplama olarak doğal ahşap materyal kullanılması ile ön plana çıkan bir model olur. Zengin tasarımının yanı sıra esnemeyen kapı kasası, güçlü omega profilleri, kapı altı süpürgelikleri ve daha birçok özelliği ile de güvenliğinizden ödün vermeyen bu kapılar; yüzyıllar öncesinin zarafetiyle yenilikçi güvenlik donanımını bir araya getirir. Kapınızın tam ölçüsüne göre üretilen karo model çelik kapılar, bu sayede güvenlik açığı bırakmaz. Yüksek kalitesi ve şık görünümü, sizlere benzersiz bir deneyimin kapılarını aralar. İşlevsel ve güvenilir yapıları ile dikkat çeken özel ürünler ile sizler de benzersiz bir kullanım deneyimini uzun süreli olabilecek şekilde elde edebilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 

İletişim Formu

CAPTCHA