Şıklığın Güvenlikle Harmanlanmış Hali: Kale Dekoratif Kasalar

Şıklığın Güvenlikle Harmanlanmış Hali: Kale Dekoratif Kasalar

Ev Tasarımınıza Uyum Sağlayacak Kale Dekoratif Kasa Modelleri

Söz konusu ev olduğu zaman, yapılan bütün yenilikler dekorasyon açısından büyük öneme sahiptir. Konu güvenlik olduğunda bile bu uyumun yakalanması beklenir. Kale tarafından geliştirilen dekoratif kasa modelleri sahip oldukları özel tasarımları ile bu beklentilerin karşılanmasına yardımcı olur. Boyut, renk, kilit ve şifreleme seçenekleri ile farklılaşan bu modeller, her türlü ihtiyaç gözetilerek tasarlanmıştır. TS EN 1143-1 uygunluk belgesine sahip olan dekoratif ahşap kasa için 10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Koyudan açığa doğru giden sıralama arasında ahşabın en güzel renkleri sunulur. Saklanacak eşya miktarına göre 50,7 L ya da 26,1 L iç hacme sahip kasa modeli seçilebilir. Derinlik, yüksek ve genişlik özellikleri dikkate alınarak saklama koşullarına uygun olan modelin seçilmesi en doğru tercihin yapılmasına yardımcı olur. Dekoratif kasa raf seçenekleri, ürün boyutuna göre farklılık göstermektedir. İki adet raf bulunan kasanın tercih edilmesi durumunda değerli eşya ve belgeler için ayrı bir düzenleme yapılması kolaylaşır. Rafların kaplamasında kadife siyah ve bordo kullanılarak, hassas bir alan yaratılmıştır. Beton ile sağlamlaştırılan, ahşap kaplamalı dekoratif renkli kasa için dijital ya da mekanik şifreleme seçenekleri tercih edilebilir. 

Evde Dekoratif Kasa Nereye Yerleştirilmelidir?

Dekoratif ahşap kasa sahip olduğu tasarım ile değeri yüksek olan eşyaların ve dökümanların güvenliğinin arttırılmasını sağlamak için evlerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Özellikle son yıllarda artan hırsızlık olaylarına karşı riskin azaltılması için tercih edilmektedir. Evde kullanılacak olan çelik ve betonla sağlamlaştırılan bu kasa boyutları karşısında beklenenden daha ağır bir yapıya sahiptir. 147-237 kilogram arasında değişen ağırlığa sahip olan ürünün doğru yere yerleştirilmesi bu anlamda büyük bir önem taşımaktadır. Salon ya da mutfak gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerler yerine yatak ve çalışma odaları gibi sakin ve özel alanların tercih edilmesi daha güçlü bir koruma için daha çok tercih edilir. Maddi ve manevi değeri yüksek olan  eşyaların saklanmasına yardımcı olan dekoratif çok amaçlı ahşap kasa opsiyonel sabitleme deliklerine sahip olması ile dilediğiniz alana yerleştirilmesini kolaylaştırır. Dekoratif kasalı elektrikli şömine gibi evinize görsel olarak katkı sağlayacak modelleri evinizin mimari özelliklerini dikkate alarak en güvenli bölgeye yerleştirerek koruyabilirsiniz. 

Kale Dekoratif Kasa Modelleri

Kale dekoratif tahta kasa kullanımı, evde saklanan ziynet eşya ve paraların güvenliğinden endişe edenleri büyük bir dertten kurtarır. dekoratif tahta kasa sahip olduğu renkler ile dikkat çekmeden evinizin bütününe rahatlıkla uyum sağlayabilir. Görüntü ve kalite olarak dekoratif plastik kasa modellerine göre kaplaması ile daha çok beğeni kazanmaktadır. Islak bir bez yardımı ile temizlenebilir. Evde istenen bölgeye monte edilerek de kullanılabilir. Belirlenen şifre ile giriş yapılması son derece pratiktir. Okunaklı tuş sistemi ile kullanıcıların işlemini kısa sürede halletmesine olanak sağlar. Şifrenin yanlış tuşlanması durumunda bloke olarak, hırsızların planlarını etkisiz hale getirir. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan, zevk ve güvenlik ihtiyacına aynı anda cevap verebilen dekoratif kasa fiyatları modellerin sahip olduğu özelliklere göre değişebilir. Ürünleri inceleyerek, eviniz için ihtiyacınız olan kasa modellerinin teknik özellikleri hakkında daha derin bir araştırma yaparak, bütçeniz için en uygun olan ürünü tercih ederek birikimlerinizi korumak için yapıcı bir önlem alabilirsiniz.

 

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA