X10 Akıllı Kilit Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

X10 Akıllı Kilit Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

X10 Akıllı Kilit Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Kale X10 akıllı kilit, yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlamak için geliştirilen ve anahtar anlayışınızı değiştiren özel bir sistemdir. En yüksek teknolojileri ve uzun yıllardır süregelen tecrübesini kullanarak sizlere kaliteli deneyimler sunmaya devam eden Kale Kilit, akıllı kilit sistemi hizmetiyle bir ilke imza atar. Bu sistem, içerisinde yer alan farklı donanımlar ile çalışır. Onlarca anahtar taşıma derdini ortadan kaldıran ve bilinen ezberleri bozan bir dünyanın kapılarını aralar. Kapınızdaki mekanik kilitleri emniyetli ve pratik bir şekilde güvenli hale getirir. Mekanlarınıza değer katan ve konfor seviyenizi yüksek seviyelere çıkaran bu akıllı kilit sistemini hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı X10 Akıllı Kilit Sistemi ile Kontrol Edin

İş yeri, ofis, ev, yazlık ve diğer yaşam alanlarınızı tek bir kumanda ile kontrol edebilmenizi sağlayan Kale X10 akıllı kilit sistemi; yetkili servisler aracılığıyla kolay bir şekilde kurulabilir. Kale yetkili servisleri, kapı kalınlığına bağlı olarak seçeceğiniz ayarlı silindir boyları sayesinde tadilat gerektirmeden mevcut kapınıza akıllı kilidin montajını yapabilir. Mekanik anahtarların gerekli durumlarda kullanılabilmesine imkan tanıyan bu sistem, tüm endişelerinizi geride bırakır. X10 akıllı kilit sistemi üzerinde yer alan optik buton, kumandanızın yanınızda olmadığı durumlarda içeriden tek bir dokunuşla kapınızı açıp kilitleyebilmenizi sağlar. Sistem içerisinde yer alan emniyet mandalı ise özel durumlarda kullanıcıların içeri girişlerini bloke eder ve aktif kullanıcıların tanımlı kumandalarını kısıtlar.

Hayatınızı Kolaylaştıran X10 Akıllı Kilit Sistemi Donanımları

X10 akıllı kilit sistemi, hayatınızı kolaylaştıran ve daha güvenli bir hale getiren özel donanımlara sahiptir. Bu donanımlar içerisinde uzaktan kumanda, optik buton, emniyet mandalı, parmak izi okuyucu ünite, kablosuz açma butonu, kablosuz otomatik kilitleme aparatı ve şarj cihazı ön plana çıkar. Bu sistem ile birlikte kullanabileceğiniz parmak izi okuyucu, kendi parmak izinizi kapı anahtarına dönüştürür. Kablosuz otomatik kilitleme aparatı ise yüksek güvenlik gerektiren alanlarda önemli avantajlar sağlar. Bu aparat sayesinde kilit, her kapı kapanışı ardından otomatik olarak kendini kilitler. Kablosuz açma butonu, kapınızı uzaktan açabilmenizi sağlarken kablosuz geri bildirim aparatı, kapınızın kilitli olup olmadığını uzaktan denetlemek için kullanılır. Yaşam alanlarınızda bilgisayar, alarm sistemi ve santral sistemi ile entegre olabilen kablosuz açma kilitleme aparatı ile de kapınızı kilitleme ve açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

X10 Akıllı Kilit Sistemi ile Etkili Çözümler

Kale X10 akıllı kilit sistemi, telefon ile açma kilitleme ünitesi sayesinde kapınızı telefon ile uzaktan açıp kilitleyebilme imkanı tanır. Böylece, siz evde değilken kapınızda bekleyen diğer aile üyelerinin içeri girişlerini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ev veya iş yerlerinde ekstra bir güvenlik arayan kullanıcıların tercihi olan bu sistem, etkili çözümleri beraberinde getirerek hayatınızı kolaylaştırır. Kale Kilit güvencesiyle hizmetinize sunulan ve mekanlarınızın güvenliğini artıran Kale X10 akıllı kilit sistemi fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız web sayfamızı ziyaret edebilir veya çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı kilit nedir?

Yeni yaşam koşullarının akıllı güvenlik çözümlerini beraberinde getiren sisteme akıllı kilit denir. Akıllı kilit sistemi, farklı donanımları ile iş birliği içerisinde çalışarak bilinen anahtar anlayışını geride bırakır.

Akıllı kilit nasıl kapatılır?

Akıllı kilit, uzaktan kumanda yardımı ile kolaylıkla kapatılabilir.

X10 akıllı kilit sisteminin avantajları nelerdir?

Parmak izi okuyucusu, uzaktan kumanda ve mobil cihazlar üzerinden pratik bir kullanım sunma avantajları ile ön plana çıkan X10 akıllı kilit sistemi; güvenlik ve konfor seviyelerinizi yükselterek sizlere eşsiz bir deneyim sunar

İletişim Formu

CAPTCHA