Yeni Nesil Alarmlı Silindir ile Aşılmaz Kapılar

Yeni Nesil Alarmlı Silindir ile Aşılmaz Kapılar

Teknolojinin gelişmesiyle güvenlik alanında kullanılan önlemler ve ekipmanlar da yeni özelliklerle donatılmıştır. Alarmlı silindir bunlar arasında yer alan oldukça yüksek güvenlik sağlayan yeni bir teknolojidir. Kale Kilit'in sunduğu bu güvenlik sistemi, özellikle hırsızlara karşı evinizi ve sizi korur. Kapı kilidinin silindir kısmını kırarak evlere girmeye çalışan yabancılar, bu alarmlı silindirler karşısında evden uzaklaşır ya da kolay bir şekilde yakalanabilir. Her zaman güvende olmanızı sağlayan Kale alarmlı silindir, pille çalışır. Bu sayede elektrik kesintisi durumlarından etkilenmez ve güvenliğinizi maksimuma çıkarır. Ayrıca pilin bittiğini anlamanız için sesli ve ışıklı uyarı vererek akıllı kullanım imkanı sunar.

Alarmlı Silindir Nasıl Çalışır?

Alarmlı silindir kilit çalışma prensibi olarak iki aşama üzerine kuruludur. Örnek vererek anlatmak gerekirse; diyelim ki bir hırsız kapınıza geldi ve kilidinizi zorlamaya başladı. Öncelikle tuzak kilide ulaşır ve bunu kırar. Bu yüzden silindire ulaşması oldukça zordur. Bunu görünce evinize girmekten vazgeçebilir. Eğer tuzak kilidi kırdıktan sonra silindire ulaşmaktan vazgeçmezse, ikinci aşamada daha büyük bir zorlukla karşılaşır. Silindirin tuzak kısmını kırdığında alarm çalmaya başlar ve yarım saat boyunca devam eder. 100 dBA şiddetindeki bu alarmın sesi hırsızı etkileyerek evinizden uzaklaştırmada başarılıdır. Yani alarmlı silindir hem hırsızların evinize girmesini zorlaştırır hem de alarm ile korkutup kaçırır. Kale Kilit alarmlı silindir kilit 68 mm ve 76 mm ölçülerine sahip kapılara uygun seçenekler sunar. Kapınızın silindir ölçüsüne uygun olarak seçim yapabilirsiniz.

Dayanıklı Malzemeler ile Uzun Ömürlü Kullanım

Alarmlı kapı, güvenlik açısından oldukça işlevsel özelliklere sahiptir. Kale Kilit bünyesinde bulunan ürünler oldukça kaliteli yapıları ile ön plana çıkmıştır. Gövdesi pirinç malzemeden yapılmış ve kumlu nikel ile kaplanmıştır. Anahtar kısmı ise pirinç malzemeyle üretilmiş ve multikanallı, nikel kaplı özelliğe sahiptir. 2 adet 23 A pil ile çalışır. Oldukça dayanıklı yapısı sayesinde dış etkenlere karşı sağlam kalır. Darbe ve saldırı girişimlerinde dayanıklılığını koruyarak size güvenli bir alan sağlar. Alarmlı silindir özellikleri yaşam alanlarınızda kendinizi güvende ve konforlu hissetmeniz için idealdir. Kale Kilit kalitesine sahip ürünleri satın alarak kapınıza kurabilirsiniz. Ayrıca alarmlı silindirinizin tuzaklı kısmı kırılsa bile anahtarla içeri girebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir hırsızlık girişiminden sonra silindirinizi hemen yenilemenize gerek yoktur. Geniş kullanım alanı ve işlevsel özellikleri ile oldukça güvenli ortamlar elde etmenizi sağlar.

Alarmlı Silindir Ne İşe Yarar?

Alarmlı silindir nedir sorusuna kısaca, kapıya takılan ve hırsızlara karşı hem tuzaklı kilit hem de alarm özelliğine sahip güvenlik önlemidir şeklinde yanıt verilebilir. Evinize girmeye çalışan yabancılara karşı oldukça etkili bir güvenlik sistemidir. Kapıya takılan bu silindir, hem tuzaklı bir kilit ile içeri girmeyi zorlaştırır hem de alarmı sayesinde hırsızları evden uzaklaştırır. Böylece olası risklere karşı çift katmanlı bir güvenlik tedbiridir. Değiştirilebilir pil ile kullanılabildiğinden oldukça uzun süre evinizdeki güvenlik açığını kapatabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Delinmeye karşı dirençli olduğu için her türlü müdahaleye karşı etkili bir şekilde koruma sağlar. 

Sahip olduğu özellikler ile güvenlik açısında işlevsel bir üründür. Kale alarmlı silindir fiyatı, sağladığı yüksek güvenlik ve korumanın yanında oldukça uygundur. Canınızı ve malınızı korumanızı sağlayarak olası zararları minimuma indirger. 68 mm ve 76 mm silindire sahip kapılara uyum gösterir; bu iki çeşit arasında fiyat farkları olabilir. Kale Kilit’te bütçenize uygun ve kaliteli alarmlı silindir seçeneklerini bulabilirsiniz.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA