Yeni Normale Güvenli Bir Başlangıç İçin Yeni Kilit Modelleri

Yeni Normale Güvenli Bir Başlangıç İçin Yeni Kilit Modelleri

Yeni Normale Güvenli Bir Başlangıç İçin Yeni Kilit Modelleri

Güvenlik için geliştirilmiş olan temel ürünlerden biri olan kapı kilidi, farklı model ve çeşitleri ile güvenlik kilitleri adı altında alıcılara ulaşıyor. Asma kilitten gömme kilitlere kadar çeşitlenen ürünlerin kilitlenme mekanizmalarından açılma sistemlerine kadar özellikleri değişiyor. Kullanılan alana göre de farklılık gösteren modeller, son dönemde yeni normale uygun olacak formlarda, hijyeni de daimi kılacak şekilde üretiliyor. Otomatik veya şifreli kapı kilidi modelleri de bu süreçte revaçta olan güvenlik sistemlerinden biri oluyor.

Kişisel Güvenliği En Üst Seviyeye Taşıyın

Uzun yıllar boyunca kurumsal yönetiminden, kalitesinden ve hem dinamik hem de sağlam yapısından ödün vermeyen bir üretim anlayışı benimseyen Kale Kilit, her geçen gün büyümeye ve ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Çağın getirilerini değerlendirerek insanlar adına fayda sağlayacak ve günlük hayatlarına pratiklik katacak kilitler üretiliyor. Yeni normallere alışma sürecinde de buna yönelik, teknolojiden de yararlanılarak yeni kilit modelleri üretilmeye başlanıyor. Küresel bir marka olarak dünyanın her noktasına ulaşan ve kilit üretim tesisi kuran Kale, kapı ve güvenlik sistemlerinin her türü ile ihtiyaçlara cevap veriyor. Hem şifreli hem de geleneksel kilit modeller arasında dijital kasa, silindir ve emniyet kilidi, kapı topuzları ve otomatik kapı kilidi seçenekleri yer alıyor. Bu sayede ürün çeşitliliği ile geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşılıyor. Yeni normale güvenli bir başlangıç yapma konusunda insanlara yardımcı olan ürünlerden biri olan demir kapı kilidi gibi ürünler ön plana çıkıyor. Kişisel güvenliği sağlama açısından da faydalı olan kilitler, pek çok avantajı ile beraber geliyor.

Dış Tehditlere Karşı Önleminizi Alın

Dış kapı kilit çeşitleri hidrolikleri ve tirajlı kilitleri kapsıyor. Yaylı mekanizmalar bulunan kilitler ile kapılar otomatik bir şekilde kapanabiliyor. Hidroliklerin kapı ağırlığına, açılma yönü ve kapanma gücüne bağlı olarak değişmesinin yanı sıra hem sağ hem de sol taraflı kullanıma da uygun olarak üretiliyor. Alüminyumdan üretilen kilit sistemleri, UL güvenliğine sahip oluyorlar. Aynı zamanda kolay bir şekilde monte edilen ürünler, zincirsiz, sessiz ve zincirli kilit olarak da öne çıkıyor. Korumalı sistemleri sayesinde uzun ömürlü kullanılan kilitler, eskimeye dayanıklı yapılara sahip oluyorlar ve uzun yıllar kullanılabiliyor. Aynı şekilde teknolojik açıdan son derece başarılı ürünler olan temassız kilitler ve şifreli kartlı kilitler, popüler kazanan ürünler arasında yükselişe geçiyor.

Hem Estetik Hem Güvenli kilit Mekanizmaları

Kilit göbeği kısmı (barel), kapıları kilitlemeyi sağlayan sistemler olarak biliniyorlar. Güvenlik açısından değiştirilmesi gereken kilit göbekleri; mandallı, bilyalı ve tuzaklı modeller olarak birbirinden ayrılıyor. Modele göre ahşap veya çelik kapılara uyum olan ürünler yeni nesil teknolojileri sayesinde geniş şifre kombinasyonuna sahip oluyor ve maksimum düzeyde güvenlik sağlıyor. Daha emniyetli bir kullanım sergilenmesine yardımcı olan sistemleri tamamlayan çelik kapı kilidi modelleri de pek çok alıcıya sahip oluyor. Kilit mekanizmaları içerisinde yer alan birçok model içerisinden görsel açıdan estetik olan ve genellikle iç mekân kapılarında kullanılan cam kapı kilidi kolay kullanımı ile güvenliği maksimum düzeyde yaşatıyor. Modern ve kullanışlı tasarımlara sahip olan ürünler farklı modelleri olması ve özellik açısından da farklılık göstermesi kapı kilidi fiyatları arasında da değişiklik meydana gelmesini sağlıyor. Kilit fiyatları arasında ortaya çıkan bu değişkenlik sayesinde herkesin ulaşabileceği bir model mutlaka skalada yer alıyor.

Yaşanan pandemi süreci sonrasında geçiş yapılan yeni normal düzende, hijyenik açıdan daha faydalı olması adına temassız kullanılan kilitler ve şifreli kartlı kilitlerden birini tercih etmek doğru bir hamle oluyor. Siz de yeni normalde güvenli bir başlangıç için yeni kilit modellerine yaşam alanınızda yer verin!

İletişim Formu

CAPTCHA