İş Yerinizde Güvenliği Geçiş Kontrol Sistemleri ile Sağlayın

İş Yerinizde Güvenliği Geçiş Kontrol Sistemleri ile Sağlayın

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir?

Çalışanların ya da ziyaretçilerin işyerinize kart ile giriş yapması için kartlı geçiş kontrol sistemi size kolaylık sağlar. Bu kartlar, giriş çıkış saatlerini kayıt altına alır ve kapıların açılıp kapanmasını sağlar. Kartlı geçiş sistemi oldukça fazla avantaj sunar. Bunlar:

  • Güvenlik sağlama konusunda uygun maliyetli bir çözümdür. 
  • Otomatik bir şekilde uzaktan kontrol edilebilir ve 7/24 yorulmadan çalışabilir.
  • Kartlar, giriş çıkış verilerini toplayıp rapor hazırlayabilir.
  • Yeni bir kart çıkartmak maliyet açısından oldukça uygundur. Bu sayede işyerinizin her kapısı için her çalışanınıza bir kart verebilirsiniz. 
  • Anahtar çıkartmak veya güvenlik görevlisi tutmaktan daha güvenli ve daha az masraflıdır.
  • Diğer güvenlik sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabildiğinden güvenlik ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilir.

İşyerinize giriş çıkış kontrol sistemleri kurdurmak istiyorsanız, kartlı sistem oldukça avantajlı özellikler sunar. İşyerinizde hem çalışanlarınızın hem kendinizin hem de çalışma alanınızın güvenliğini sağlayabilmeniz açısından idealdir. Güvenlik görevlisi masrafını ortadan kaldırdığı gibi maliyetsiz kurulumu ve kart ücretleri ile oldukça hesaplıdır. Çok yönlü kullanım avantajı için tercih edebilirsiniz. 

Parmak İzi Geçiş Sistemleri Nedir?

İşyeri güvenliğinizde yüksek hassasiyetle çalışan sistemlere ihtiyacınız vardır. Bunun için parmak izli geçiş kontrol sistemi oldukça iyi bir seçenektir. Hızlı bir şekilde parmak izi tanıma algoritmasına sahiptir ve geniş kullanım alanı sunar. En üst seviyedeki geçişlerde bile bu geçiş sitemi kullanılabilir. Bu sayede işyerinizde kimin hangi kapıdan geçebileceği konusunda daha kolay karar vermenizi sağlar. Kurum içi güvenliğinizi maksimuma çıkarır. Herhangi bir güvenlik görevlisinin gözetimine gerek kalmadan çalışanlarınızın onlar için belirlediğiniz alanlarda dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Farklı alanlara girmesi yasak olan kişilerin burada kapılardan geçemeyeceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle kurumsal ve kalabalık bir işyeriniz varsa parmak izi geçiş sistemi size güvenlik ve konfor sağlar. Anahtar kullanma gereksinimini de ortadan kaldırdığı için zaman kazandırır. Geçiş kontrol güvenlik sistemleri arasından parmak izi sistemini tercih ederek en özel alanları güvenlik altına alabilirsiniz. 

Geçiş Kontrol Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Elektronik geçiş kontrol sistemi özellikle işyerlerinde kullanılan güvenlik ekipmanları arasında yer alır. İşyerinize kimlerin girip çıktığını kontrol etmeniz, çalışanlarınızın mesai saatlerine uyup uymadığını görmeniz ve kimlerin hangi yerlere ne zaman girip çıktığından haberdar olmanız için oldukça işlevseldir. Farklı fonksiyonları ile işyerinizde maksimum güvenlik sağlar. Örneğin; işyerinizde kimsenin girmesini istemediğini bir oda varsa kapısına parmak izi geçiş sistemi koyabilir ve odanın güvenliğinden emin olabilirsiniz. Hangi çalışanların nerelerde dolaşmasına izin veriyorsanız, buna göre kısıtlama yapabilirsiniz. Olası bir suç durumunda kimin hangi bölgede bulunduğunu daha kolay tespit edebilirsiniz. 

İşyerlerinde güvenli bir ortam oluşturmak için tercih edilen bu sistemler arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. İşyerinizin büyüklüğü, personel sayısı gibi faktörlere göre karar verebilirsiniz. Kale Kilit çeşitli alarm ve geçiş kontrol sistemleri ile size farklı seçenekler sunar. Bunlar arasından seçim yaparak kalite, konfor ve güvenliğe bir arada sahip olabilirsiniz.

Ürün Talep Formu

Formu doldurun, biz size ulaşalım.

CAPTCHA