İş Yerinizde Mutlaka Bulundurmanız Gereken Çelik Kasa Modelleri

İş yerinizde Mutlaka Bulundurmanız Gereken Çelik Kasa Modelleri

Evinizde ya da iş yerinizde muhafaza ettiğiniz değerli eşyalarınızı; Kale Çelik Kasa'nın yüksek güvenlik sağlayan ürünleri ile muhafaza edebilirsiniz. İş yerinizde ve evlerinizde kullanabileceğiniz Kale Çelik Kasa modelleri farklı boy ve kilit modelleri ile geniş çaplı çözüm sağlıyor.

İş yerleri için en önemli unsur güvenliktir. Kale Çelik Kasa, çelik kasa modelleri konusunda müşterilerine maksimim güvenlik sağlayarak en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.  İş yerinizde bulunması gereken çelik kasalar için güvenli kilit sistemleri oluşturan Kale Çelik Kasa anahtar, kol ve şifre sistemleri ile farklı şifreleme versiyonları sunarak firmalara en güvenilir ortamı sağlar.

İş Yeri İçin Kale Çelik Kasa Modelleri

Kale Çelik Kasa modelleri iş yerlerinin ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterir. Her iş yerinin ihtiyacı farklıdır. Kale Çelik Kasa’da her tür işletme için değişik ağırlıklarda ve büyüklükte çelik kasa modelleri bulabilirsiniz.  Kale Ankastre Duvar Kasalarınızı duvara monteleyerek üzerine asacağınız tablo gibi dekorlarla saklayabileceğiniz gibi, dolap boyutundaki ev ofis tipi kasaları  gardırobunda  da saklayabilirsiniz. Kale Çelik Kasa’nın yüksek ağırlıkla üretilen ve taşınma olanağını ortadan kaldıran ticari kasalarını da tercih ederek ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz.

Kale Çelik Kasa firmasında 8 kilodan yaklaşık 1800 kiloya kadar kasa çeşidi mevcuttur. Ofis tipi çelik kasa çeşitleri değerli eşyalarınız, laptop ve evraklarınız için güvenilir bir ortam sağlarken aynı zamanda dekoratif amaçlı ve şık görünümlü kasalardır. Dekoratif kasa çeşitleri içerisinde ahşap kaplamalı doğal görünüm sağlayan çeşitlerde bulunur. Kale Çelik Kasa’da tüm ticari kasalar TS EN 1143-1 Uygunluk belgesine sahiptir. Güvenliği daha da artırmak isteyen firmalar için istenirse elektronik veya mekanik ek şifre takma imkânı da bulunmaktadır. Ticari kasalar içerisinde orta ve büyük boy olan kasalar içerisinde değerli eşya ve evraklar için özel güvenlik içeren küçük kısımlar bulunur. Kasa içerisinde tırnak sistemi bulunduğu için raf aralıklarını istediğiniz boyda ayarlayabilirsiniz.

Güvenliğiniz İçin Herkese Uygun Çelik Kasa Fiyatları

Kale Çelik Kasa olarak firmanız için en güvenli hizmeti sunarken aynı zamanda kullanışlı ve şık tasarımlı çeşitleri ile sizlere en iyi estetiği sağlamaktır. Estetik özelliklerin yanında, ateşe ve dumana karşı dayanıklı  geliştirilen Kale Çelik Kasalar;  değerli eşya ve evraklarınızın güven içinde korunmasını sağlar. Kale Çelik Kasa olarak siz de uygun çelik kasa fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kale Çelik Kasa modelleri içerisine LED ışık ve kadife yüzey kaplaması seçenekleriyle talep edildiğinde kişiselleştirilmiş tasarım seçenekleri sunar.

Bankalarda kasa daireleri oluşturarak, yüksek korumalı zırh kapılar soygun girişimlerine karşı koruma sağlayabilmektedir. Kasa daireleri bu şekilde daha korunaklı olup uluslararası standartlara uygun şekilde banka, finans kuruluşları gibi şirketler tarafından tercih edilirler.  Kale Çelik Kasa, bu noktada firma güvenliğiniz için özel projeler üreterek tüm üretim ve montaj işlemlerini titizlikle yapar.  Profesyonel olan teknik ekibimiz ile sizlere proje sonunda her işlemi tamamlanmış olarak anahtar teslim olarak sağlıyoruz.

Kale imzalı çelik para kasası hizmetleri ve çeşitleri konusundan sitemizi ziyaret edebilir ya da şubelerimize gelerek satış uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu

CAPTCHA