Ziynet Eşyalarınız İçin Ev Tipi Güvenli Kasalar

Ziynet Eşyalarınız İçin Ev Tipi Güvenli Kasalar

Ziynet Eşyalarınız İçin Ev Tipi Güvenli Kasalar

Evlerde ziynet eşyaların saklanması ve güvenliğinin sağlanması amacıyla tercih edilen ev tipi çelik kasa, ihtiyaç duyulan güvenliği elde etmenize yardımcı oluyor. Hem boyutları hem de montaj özellikleri sayesinde evlerin istenen bölgesinde konumlandırılan kasa çeşitleri, farklı özelliklere sahip olsalar dahi evrak, mücevher, para ya da diğer ziynet eşyalar her zaman güven içerisinde saklıyor. Her biri sertifika sahibi olan Kale çelik para kasası çeşitleri, evlerinizde yer açmanızın doğru olduğu ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Yüksek düzeyde güvenlik sağlayan ürünler, kasa konusunda alabileceğiniz en temkinli hizmetlerden biri oluyor. Evde olmadığınız zamanlarda da içinizin rahat etmesi açısından önem arz eden ev tipi olan kasalar, bu problemi tamamen ortadan kaldırıyor. Genellikle küçük veya orta boyutta olan ürünlerin asıl amacı, evlerin görünmeyen ve dikkat çekmeyen noktalarında konumlanması olarak biliniyor. Ayrıca evden dışarı çıkarılmasının engellenmesi ile sabit bir konumda bulunmaları da güvenlik konusunda önemli oluyor. Evinizdeki bir dolap içerisine, bir bölgeye sabitlenen ve yerleştirilen kasalar, zemin ve duvar bölümlerine sağlam vidalar ile konumlandırılıyor. Böylece yerinden sökülme gibi bir sorun ile karşılaşma riski de tamamen ortadan kalkıyor.

Hangi Boy Çelik Kasa Almalısınız?

Yaşam alanlarında kullanılan kasaların küçük boyutları olduğu gibi büyük boyutları da bulunuyor. Ekonomik olarak idealliği yüksek olan büyük boyutlara kıyasla küçük olanlar konumlandırılan noktalarda fazla yer kaplamamaları ve görüntü açısından da estetiği bozmaması ile daha sık tercih ediliyor. Güvenlik açısından da farklı özellikler barındıran çelik kasa modelleri sadece sizin belirleyeceğiniz şifreler ile kullanılıyor. Güçlendirilmiş olan ve darbelere karşı da etkili bir dayanıklılık gösteren ürünler, değerli eşyalarınızı evinizin içerisinde güvenle korumanıza olanak veriyor. Sadece evlerde değil ofislerde, bankalarda ve otellerde de kullanılabilen ev tipi kasalar, teknolojik açıdan gelişmiş olmaları sayesinde daha yüksek güvenlik sağlıyor. Yangına karşı da dayanıklı olmaları ve TSE belgelerinin olması ile alıcıların memnuniyetini kazanıyor. Çelik kasa ev tipi olanlar 12 kilo ağırlıkları 26 cm iç derinlikleri ve 21 cm iç yüksekliklerinin yanı sıra hem motorlu hem de hafızalı sistemleri ile kullanışlı oluyor. 1 ve 9 arasında şifre tercihi sunulması ile birlikte tamamen sizin isteğinize göre montajlanması ve garanti sürelerinin olması her anlamda avantaj elde edilmesine fırsat veriyor. Ofislerde kullanılanlar ise 15 ile 25 kilo ağırlık, 5 ile 30 cm arası iç derinlik, 30 ile 34 cm arası iç genişlik ve 2 mm’lik dış gövde kalınlığı ile ideal bir seçenek oluyor. Ayrıca anahtarlı ve şifreli kilit sistemi ve motorlu kilit sistemi ile yüksek korumalı alternatifler oluyor.

Anahtarlı Mı? Elektronik Mi? Size Uygun Olan Çelik Kasayı Bulun

Çelik kasa anahtarlı olan modeller olduğu gibi şifresini kendinizin belirlediği elektronik seçenekler de bulunuyor. Dijital ekran özelliğine sahip olan kasalar ile işler çok daha yenilikçi ve kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Şifre belirleme seçeneği olan kasaların da modelleri değişmekle birlikte dayanıklılık açısından ön planda olanlar çelik malzemeyle üretilen seçenekler oluyor. Anahtar, elektronik şifre, mekanik şifre ve parmak izi gibi farklı seçeneklerde sunulan modeller arasından kendi saklama alanınız ve saklayacağınız eşyalara göre bir tercih yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda sizlere verilen anahtarlar sayesinde şifreyi unuttuğunuz zaman şifre sıfırlama işlemini bu anahtarlar aracılığıyla gerçekleştiriyorsunuz. Çelik kasa kilidi modelleri ile sağlam ve yüksek güvenlikli hale gelen kasalar, iç aydınlatma, dijital göstergeler ile pil uyarısı ve ekrana giriş için şifre gizleme gibi fonksiyonlar ile fark yaratıyor. Anahtar ve elektronik dijital şifreli kilit sistemleri, kasaları iki farklı türe ayıran özellikler oluyor. Dijital olanlar şifreleme tekniği kullanıyor ve bazıları tek kullanımlık şifre sunarak daha kişiselleştirilmiş ve güvenli bir kullanım sunuyorlar. Sık değiştirilerek maksimum düzeyde gizlilik sağlayan para kasası modelleri, size uygun olacak seçenekleri ile piyasadaki yerlerini alıyor.

Taşınabilir ve Monte Edilebilir Kasa Seçenekleri

Laptop tipi olarak adlandırılan ve bilinen kasalar, diğer seçeneklere oranla daha minimal ve hafif seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. Ziynet eşyalarını saklamak için ideal olan modellerden biri olmasının yanı sıra seyahat ederken de taşınabilir olmalarıyla kolaylık tanıyor. Çelik kasa küçük boyutlu olan bu modeller, güvenliğini sağlamak istediğiniz tüm eşyalarınızı yanınızda taşıma fırsatı veriyor. Bunun yanı sıra montaj işlemi gerçekleştirilebilecek olan ev tipi kasalar, zemine ya da duvarlara monte edilebiliyor. Her iki kullanım da son derece pratiklik ve kolaylık sunuyor. Seçenek ve alternatiflerin çeşitli olması ile çelik kasa fiyatları farklılık gösterebiliyor ve bütçeye göre bir ürün sunabiliyor. Geliştirilen özellikler ile garanti kapsamı içerisinde olan kasa modelleri teknik bir sorun olmadan uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Standardın üzerinde ağırlığı sayesinde hem hafif hem ergonomik hem de dayanıklı olmaları da kullanıcıları memnun ediyor. Acil durumlarda kasalar monte edilen yerlerden sadece sizler tarafından sökülebilecek şekilde yerleştiriliyor. Duvara monte edilecek kasa modelleri, boyutuna uygun bir alana yerleştirilerek kullanılıyor. Yükseklik, genişlik ve derinlik özellikleri hem iç hem de dış boyut seçenekleri ile sizlerin karşısına çıkıyor. Olası bir hırsızlık sorununun önüne geçebilmek için de kasaya hasar verilemeyecek sağlamlıkta dış kaplama yapılıyor. Taşınabilir ve monte edilebilir seçeneklerin olması ile değişen kasa fiyatları her bütçeye uygunluk gösteriyor.

İletişim Formu

CAPTCHA